Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej 5: Najlepsze fragmenty 1. odcinka         

Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Dom Magdy po remoncie
Totalne remonty Szelągowskiej: Dom Magdy po remoncieTVN
wideo 2/11

Zobacz podsumowanie 1. odcinka, programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Oglądaj w TVN i player.pl.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 5., odcinek 1.

Bohaterką premierowego odcinka jest Magda z Młynkowa. Kobieta zawsze "ma serce na dłoni" i choć sama ma niewiele, zawsze podzieli z innymi potrzebującymi. Ma za sobą trudne doświadczenia w życiu osobistym. Obydwoje z mężem marzyli o dziecku, ale niestety nie było to możliwe. Po długich staraniach zdecydowali się na adopcję. Niestety partner Magdy wpadł w złe towarzystwo. Ich rodzina rozpadała się krok po kroku. Magda wraz z dzieckiem postanowiła odejść i zadbać przede wszystkim o szczęście i spokój swojej córki.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota zaskoczyła Magdę
Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota zaskoczyła Magdę Zobacz fragment 1. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Źródło: TVN

Magda i jej córka mieszkają w domu po dziadkach, który niestety był kompletną ruiną. Tylko dach i nowe okna nie wymagały remontu. Było tam też jednak coś co zachwyciło Dorotę. To stary piec kaflowy, któremu projektantka wraz z Mariką postanowiły dać drugie życie. Dorota Szelągowska i jej współpracownicy wykonali generalny remont domu, który trwał 12 dni. Darek "Stolarz", który stworzył przed domem dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Po wizycie Doroty Szelągowskiej dom zmienił się bardzo. Magda była zachwycona efektami metamorfozy.

Rozmowa Doroty z Magdą odbyła się w HOTELU ODPOCZNIA w Jaraczu. Dorota spotkała się z przyjaciółmi Magdy w restauracji GORZELNIA 505 w Połajewie. Dziękujemy za gościnę.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości