Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Nowa edycja startuje już dziś!

Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Nowy sezon w TVN

Zobacz zapowiedź nowego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".

"Totalne remonty Szelągowskiej" w TVN

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska podczas podróży po Polsce odwiedziła bohaterki i bohaterów programu, których poznamy w 5. edycji programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Razem ze swoją ekipą pomogli najbardziej potrzebującym. Wyremontowali mieszkania i domy. Właściwe miejsca do remontu wskazali ludzie chcący odwdzięczyć się swoim prywatnym bohaterom za dobro, które od nich dostali.

"Totalne remonty Szelągowskiej - sezon 5. premiera

Na nową edycję programu "Totalne remonty Szelągowskiej" zapraszamy widzów TVN i Playera w październiku. Dorota Szelągowska i jej ekipa zaskoczą widzów spektakularnymi metamorfozami domów i mieszkań. "Totalne remonty Szelągowskiej" sezon 5. w TVN od 31 października. Premierowe odcinki w poniedziałki o godz. 21:35.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota Szelągowska Źródło: TVN

"Totalne remonty Szelągowskiej" - bohaterowie

W piątym sezonie programu "Totalne remonty Szelągowskiej" producenci postawili na niesamowite i wzruszające historie rodzinne. Nie trzeba przecież organizować spektakularnych akcji społecznych czy zbiórek charytatywnych, żeby być bohaterem dla swoich najbliższych.

Ela z Wałcza musiała przejąć opiekę nad swoim rodzeństwem po śmierci mamy. Swoje plany i marzenia odłożyła na później. Wszystko po to, żeby zapewnić pozostałym bezpieczny dach nad głową. Do programu zgłosiła ją siostra, która właśnie w taki sposób chciała podziękować swojej bohaterce za stworzenie domu pełnego miłości.

Dorota Szelągowska wyremontuje także mieszkanie Agnieszce z Bydgoszczy, która na co dzień pracuje w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym i samotnie wychowuje dwójkę małych dzieci. W Wildze ekipa programu zajmie się domem Marty – mamy Karola i zastępczej opiekunki dwójki dzieci swojej siostry. Bohaterka musiała zrezygnować z pracy i swoich planów, żeby stworzyć dla całej trójki miejsce, w którym będą czuły się kochane. Magda z Młynkowa zawsze „ma serce na dłoni” i choć sama niewiele posiada, zawsze podzieli się z innymi potrzebującymi. Po wizycie Doroty Szelągowskiej zmieni się całe jej życie. I nie chodzi tu tylko o remont!

Źródło zdjęcia głównego: TVN