Top Model

Top Model: Walka o wyjazd na fashion week. Podsumowanie 10. odcinka

Top Model

Top Model: Dwie osoby odpadły z programu
Top Model: Dwie osoby odpadły z programuTVN
wideo 2/5

W 10. odcinku "Top Model" dwie osoby odpadły z programu przed wyjazdem na fashion week. Zobacz najlepsze fragmenty programu.

"Top Model": sezon 11., odcinek 10.

Praca w modelingu pełna jest niespodzianek i wyzwań. Uczestniczki i uczestnicy "Top Model" nagrywali filmy modowe spadając na wielką poduszkę i wykorzystując zasadę multiplikacji. Musieli jak najlepiej pokazać ubrania. Modelka Maja Salomon i choreograf Tobiasz Berg byli gośćmi podczas tego zadania. Pracowali w grupach: Ola, Natalia i Maciej, Klaudia, Michalina i Borys, Adriana, Weronika i Adrian. Nagrodą była sesja wizerunkowa dla marki MODIVO. Zadanie wygrała pierwsza grupa. Wystąpili w kampanii reklamowej.

Top Model: Zadanie na czas i skoki na poduszkę
Top Model: Zadanie na czas i skoki na poduszkę Zobacz fragment 10. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

W następnym zadaniu gośćmi byli raper Żabson i fotograf i reżyser Przemek Dzienis. Uczestniczki i uczestnicy nagrywali reklamy smartfona. Wyzwaniem była również praca w grupach i umiejętność komunikacji. Filmy składały się z kilku ujęć, które realizowali. Finałowa scena ze skokiem do basenu była najbardziej wymagająca. Ponownie byli podzieleni na trzy grupy: Adriana, Klaudia i Maciej, Michalina, Weronika i Borys, Ola, Natalia i Adrian. Grupa trzecia była najlepsza. W nagrody otrzymali nowoczesne smartfony oraz mobilne projektory.

Top Model: Michalina za wcześnie wskoczyła do basenu
Top Model: Michalina za wcześnie wskoczyła do basenu Zobacz fragment 10. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

Najważniejszym zadaniem przed wyjazdem na fashion week była sesja zdjęciowa dla magazynu ELLE. Uczestnicy pozowali w pałacu w Jadwisinie, w kreacjach największych modowych marek na świecie. Autorką zdjęć była Gosia Turczyńska. Stylizacje przygotowała Karolina Limbach. Gościem na sesji była modelka Maja Sieroń. Najlepiej wykonane zdjęcia były przepustką do wyjazdu na fashion week do RPA.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Kto odpadł z "Top Model"?

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Maja Sieroń i Joanna Lorynowicz – redaktor naczelna magazynu ELLE na panelu jurorskim oceniali zdjęcia z sesji w pałacu. Jurorzy zdecydowali, że najlepsze zdjęcia miała Klaudia Nieścior. Z programu odpadli Weronika Pawelec i Adrian Nkwamu. Na fashion week do RPA zakwalifikowali się Aleksandra Helis, Adriana Hyzopska, Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Borys Barchan, Maciej Skiba.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości