Pokaż swój styl, zdobądź zaproszenie i przeżyj wyjątkowe chwile na widowni "Top Model". Poznaj zasady konkursu

16x9
Weź udział w konkursie, siądź na widowni "Top Model"
AKTUALIZACJA: Konkurs został zakończony.Jeśli marzyłeś kiedyś, aby zobaczyć na żywo pokaz mody realizowany przez jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce? Teraz masz taką szansę! Już w tę środę, 26 czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się wyjątkowy konkurs modowy, którego stawką są miejsca na widowni podczas niezwykłego pokazu w 13. sezonie programu "Top Model"

Kiedy i gdzie?

Chcesz zobaczyć z bliska świat Top Model, poznać uczestników nowej edycji oraz fantastycznych jurorów? Weź udział w konkursie, który odbędzie się w środę 26.06 o godzinie 19:00 przy kładce pieszo-rowerowej nad Wisłą przy bulwarze George’a Smitha Pattona.. To idealne miejsce, aby zaprezentować swoje modowe stylizacje i zrobić wrażenie na jury. Zaproszenia na widownię będzie wręczać Sofia Konecka-Menescal, znana z 12. edycji "Top Model" to ona wybierze najlepiej ubrane osoby, które będą mogły zasiąść na widowni programu.

Konkurs Top Model
Konkurs Top Model

Jakie są wymagania?

Aby móc zobaczyć oszałamiający pokaz mody, wystarczy przyjść nad bulwary wiślane przy kładce pieszo-rowerowej nad Wisłą przy bulwarze George’a Smitha Pattona i mieć na sobie super fajną modową stylówkę. To doskonała okazja, aby wyciągnąć z szafy swoje najlepsze kreacje i zaprezentować swój unikalny styl. Pamiętaj, że liczy się kreatywność i odwaga w modowych eksperymentach. To właśnie one mogą zapewnić Ci miejsce na widowni i możliwość podziwiania na żywo najnowszych trendów oraz uczestników walczących o tytuł "Top Model".

Co można wygrać?

Nagrodą w konkursie jest możliwość zobaczenia na żywo fenomenalnego pokazu mody, w którym wezmą udział uczestnicy najnowszej edycji. To wyjątkowa szansa, aby zobaczyć na żywo swoich ulubionych jurorów: Joannę Krupę, Marcina Tyszkę, Dawida Wolińskiego oraz Katarzynę Sokołowską. Możliwość spotkania tych ikon, to marzenie każdego miłośnika programu!

Dlaczego warto?

Udział w konkursie to nie tylko szansa na wygraną, ale także możliwość spędzenia wyjątkowego wieczoru w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. To okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany modowych inspiracji i przede wszystkim – świetnej zabawy! Ponadto, obecność na widowni "Top Model" to niezapomniane przeżycie, które na długo zostanie w pamięci.

Nie zwlekaj, przygotuj swoją najlepszą stylizację i dołącz do nas w tę środę o 19:00 na kładce przy bulwarach wiślanych. Pokaż swój styl, zdobądź zaproszenie i przeżyj wyjątkowe chwile na widowni "Top Model". Czekamy na Ciebie!

>>> Regulamin konkursu <<<

Top Model: Najlepsze momenty z finałowego odcinka
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Zobacz także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?