Top Model

Karolina Pisarek o Top Model, Ameryka Express i rozstaniu z partnerem

Top Model

Karolina Pisarek jest gwiazdą nowego numeru magazynu "VIVA!". Jej zdjęcie pojawiło się na okładce. Modelka udzieliła też wywiadu o życiu, pracy i sukcesie.

Karolina Pisarek na okładce magazynu "VIVA!"

Karolina Pisarek na Instagram dodała zdjęcie okładki magazynu "VIVA!" Podzieliła się swoją radością. Podziękowała także rodzinie, swojej agentce i współpracownikom.

Aaaa! Moja nowa okładka dla @viva_magazyn wychodzi już w ten czwartek 😍😍😍 Uczucie, które mi towarzyszy jest najpiękniejsze! Taaak się cieszę! Moja kariera Zaczęła się dokładnie 5 lat temu. W życiu bym się nie spodziewała, że tak się potoczy. Dziękuję mojej rodzinie i agencji @avantmanagement @Gosia Leitner @Julia Slowikowska za każdy moment. Gdyby nie Wasze wsparcie, nie byłoby mnie tutaj. Będę wdzięczna do końca życia za wszystko! Nabrałam wiatru w żagle i teraz będzie jeszcze więcej, jeszcze intensywniej i jeszcze piękniej! 😍 A Was zachęcam już w czwartek do zakupu magazynu i przeczytania wywiadu prosto z serca! Zdradzę tam wiele odnośnie kulis mojego życia – napisała Karolina.

Karolina Pisarek rozstała się z partnerem

Karolina Pisarek udzieliła wywiadu, w rozmowie z Beatą Nowicką opowiedziała o życiu, rozstaniu z partnerem, udziale w "Top Model" i "Ameryka Express" oraz pracy i sukcesie. Niedawno modelka wróciła do Polski z Miami. Zakończył się jej związek z Jaime Camarą.

Rozstałam się, ale takie jest życie. Każde z nas było w innym miejscu. Jaime już spełnił się zawodowo, chciał, żebym została z nim dłużej, a ja chcę jeszcze zdobywać szczyty. To był dobry związek, spędziłam w Miami wspaniały czas. Jednak kwarantanna, pomimo wszystkich strasznych rzeczy, uświadomiła mi, że wolę skupić się na karierze i szczęściu moich bliskich. W wieku 23 lat uznałam, że to jest to, co daje mi najwięcej satysfakcji. Za mną stoją moi rodzice, Gosia Leitner i Julia Słowikowska. Z tymi kobietami mam do czynienia od pięciu lat i one zasługują na największą atencję, ponieważ zawsze przy mnie trwały, czy było dobrze, czy było źle.

Karolina Pisarek o "Top Model" i "Ameryka Express"

Karolina Pisarek i jej przyjaciółka Marta Gajewska-Komorowska wygrały "Ameryka Express". Trudno było jej utrzymać w tajemnicy informację o zwycięstwie. Znajomi spekulowali, że dwie kruche z pozoru kobiety nie dadzą sobie rady w reality show. Podobnie było z "Top Model", gdzie dostała się do finału, ale nie mogła ujawnić tej informacji wcześniej.

Na pewno ciężko jest nie móc podzielić się taką radością z najbliższymi. Przeżyłam podobne doświadczenie pięć lat temu w ‘Top Model’, kiedy dużo wcześniej wiedziałam, że przeszłam do finału. Byłam w klasie maturalnej. Pamiętam, że z ciekawością przyglądałam się znajomym, jak się zachowują, spekulują. Wielu z nich obstawiało, że zaraz wylecę z programu. Śmiałam się w duchu: ‘Oj, to bardzo się zdziwicie’. Podobnie było teraz. Słyszałam, jak ludzie szeptali za moimi plecami: ‘No, gdzie tam, ona nie da rady. Obie szybko odpadną, przecież to modelki’. Inni trzymali kciuki i dobrze mi życzyli.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Modelka wyznała, że jest bardzo ambitna i waleczna. Nie lubi się poddawać, walczy, aż do końca, żeby osiągnąć cel.

Mam taką dyscyplinę w sobie, że nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe, nie do zrobienia. W „Ameryka Express” to byłam prawdziwa ja. Dziewczyna, która płacze ze szczęścia, ze smutku i kiedy jest wkurzona. Bardzo łatwo mnie zranić, ale jest we mnie moc. Wciąż mam w domu plecak i medale z tej wyprawy, możliwe, że oddam je kiedyś na licytację, żeby komuś pomóc. Są symboliczne.

Cały wywiad z Karoliną Pisarek możesz przeczytać w magazynie VIVA!.

Oglądaj "Ameryka Express" i "Azja Express" w player.pl >

Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! Źródło: Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / Das Agency | mat. pras. / VIVA! nr 12 - 25.06.2020

Zobacz wideo:

Karolina Pisarek o Ameryka Express, sukcesach i marzeniach
Karolina Pisarek o Ameryka Express, sukcesach i marzeniach Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / Das Agency | mat. pras. / VIVA! nr 12 - 25.06.2020

Pozostałe wiadomości