Aktualności

Top Model: Romantyczne sceny i sportowe wyzwania. Podsumowanie 8. odcinka

Aktualności

Top Model: Natalia i Borys zachwycili na sesji
Top Model: Natalia i Borys zachwycili na sesjiTVN
wideo 2/11

W ósmym odcinku "Top Model" uczestniczki i uczestnicy nagrywali filmy ze scenami z kultowych komedii romantycznych. Pozowali z do zdjęć z Rurikiem Gislasonem oraz na arenie lodowej. Sprawdź, kto odpadł. Zobacz najlepsze fragmenty programu.

"Top Model" - sezon 11., odcinek 8.

Nowy odcinek "Top Model" to kolejny etap rywalizacji i nowe zadania. Na początek film miłosny inspirowany komediami romantycznymi, w którym uczestnicy 11. edycji wystąpili z uczestnikami poprzednich sezonów. Odegrali sceny w duetach: Adrian Nkwamu i Kasia Szklarczyk, Aleksandra Helis i Dawid Woskanian, Adriana Hyzopska i Łukasz Bogusławski, Weronika Pawelec i Mariusz Jakubowski, Maciej Skiba i Patrycja Sobolewska, Borys Barchan i Dominika Wysocka, Natalia Woś i Ernest Morawski, Klaudia Nieścior i Daniel Tracz, Martyna Kaczmarek i Arkadiusz Pydych, Filip Ferner i Nicole Akonchong, Michalina Wojciechowska i Mateusz Mil. Gościem specjalnym była Maria Dębska. Autorem zdjęć i reżyserem był operator Paweł Szkolik.  

Rurik Gislason w "Top Model"

Rurik Gislason, były piłkarz, ambasador marki Invisibobble pozował do zdjęć razem z uczestniczkami i uczestnikami programu. Sesja sportowa wzbudziła duży entuzjazm. Każde ze zdjęć dotyczyło innej dyscypliny sportowej. Nagrodą był udział w kampanii reklamowej.

Kto odpadł z "Top Model"?

Na koniec zdjęcia na prawdziwej arenie lodowej. Na sesji gościła Natalia Maliszewska, olimpijka, mistrzyni Europy, wicemistrzyni świata. Michał Piróg nadzorował zadanie. Uczestniczki i uczestnicy "Top Model" mieli do wykonania wymagającą misję w niecodziennej scenerii. Pozwanie w panczenach było wyzwaniem. Autorką zdjęć jest Kasia Bielska.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Maria Dębska i Katarzyna Dąbrowska na panelu jurorskim oceniali zdjęcia. Sesja odbyła się na arenie lodowej. Jurorzy zdecydowali, że z programu odpadł Filip Ferner.

Top Model: Filip Ferner odpadł z programu
Top Model: Filip Ferner odpadł z programu Zobacz fragment 8. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

Obejrzyj zdjęcia z sesji na arenie lodowej:

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości