Aktualności

Top Model: Weź udział w konkursie. Wygraj bransoletkę Elixa

Aktualności

Weź udział w konkursie związanym z 11. sezonem "Top Model" i wygraj bransoletkę marki Elixa od właściciela sklepu internetowego Apart.pl.  

Konkurs "Spędzaj czas z TVN"

Baw się z nami! Weź udział w konkursie. Jurorzy wybrali uczestniczki i uczestników programu "Top Model". W środy w TVN i Playerze możemy oglądać rywalizację o wygraną w najlepszym modowym show w Polsce. Do domu modelek i modeli w 11. edycji dostali się: Borys Barchan, Krystian Embradora, Filip Ferner, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Karolina Kuracińska, Klaudia Nieścior, Adrian Nkwamu, Weronika Pawelec, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Marcelina Zetler i Aleksandra Helis, która zdobyła złoty bilet.

Zadanie konkursowe:

Naszym życiem rządzą emocje. Napisz, która z wymienionych jest dla Ciebie wyjątkowa i dlaczego. Wybierz jedną z siedmiu emocji, inspirowanych sesją fotograficzną "Top Model" x Apart: Pozytywne zaskoczenie, Pożądanie, Przyjaźń, Euforia, Miłość, Smutek, Radość.

Nagrody:

Spośród wszystkich odpowiedzi konkursowych Jury wyłoni zwycięzców dziesięciu nagród od właściciela sklepu internetowego Apart.pl. Będą to osoby, których odpowiedzi na pytanie konkursowe będą najciekawsze, najbardziej oryginalnie i kreatywne w całej edycji konkursu. Każdą z dziesięciu nagród jest bransoletka marki Elixa o wartości 189 zł.

Konkurs trwa od 29.09.2022 do 7.12.2022. Zgłaszać się można w tym okresie, przez formularz zamieszczony na stronie konkursowej.

REGUALMIN

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zobacz zdjęcie z sesji EMOCJE:

Pozytywne zaskoczenie - Aleksandra Helis i Natalia Woś Źródło: TVN / Apart

"Top Model" - sezon 11. W TVN

Na nową edycję programu zapraszamy widzów do TVN i player.pl. Premierowe odcinki 11. sezonu "Top Model" w środy o godz. 21:35. Powtórki epizodów w niedziele o godz. 15:10. Poprzednie serie reality show możesz obejrzeć w Playerze.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Emocje i wyzwania w 11. sezonie
Top Model: Emocje i wyzwania w 11. sezonie Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg zapraszają na nową edycję "Top Model". Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN / Apart