Aktualności

Top Model: Gorące obrady jury. Krupa i Woliński komentują

Aktualności

Top Model: Krupa i Woliński o obradach na bootcampie

Joanna Krupa i Dawid Woliński ujawnili kulisy obrad jury na bootcampie. Czy trudno było wybrać uczestniczki i uczestników 11. serii "Top Model"?

"Top Model 11" - jurorzy wybrali uczestników

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali uczestniczki i uczestników 11. edycji programu "Top Model". Gościem specjalnym był Peyman Amin. Kandydaci na modeli i modelki, którym udało się przejść casting spotkali się na bootcampcie. Wspierał ich Michał Piróg.

W 3. odcinku "Top Model" Kasia Sokołowska i Dawid Woliński sprawdzili, jak przyszli mieszkańcy domu modelek i modeli radzą sobie na wybiegu. Marcin Tyszka wykonał zdjęcia testowe. Joanna Krupa razem z Peymanem Aminem przeprowadzili rozmowy castingowe. Do finałowego pokazu mody zaproszeni zostali tylko najlepsi.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Dawid Woliński i Joanna Krupa o "Top Model 11"

Dawid Woliński i Joanna Krupa ujawnili kulisy obrad jury na bootcampie. Czy trudno było wybrać uczestniczki i uczestników 11. serii "Top Model"?

Jest zawsze gorąco, są kłótnie. Marcin ma swoich faworytów, ja swoich, wiadomo my się zawsze ścieramy i spieramy. Mamy wspólny front z Kasią, chociaż ja też zawsze mieszam nasze wybory. Asia wybiera zawsze sexy dziewczyny blondynki, takie 'California sunshine' - powiedział projektant.

Było kilka osób, co do których nie zgadzaliśmy się i było gorąco. 11. sezon, świat mody i social media zmienia się, jest bardziej otwarty na różne osoby. Nie musisz być bardzo wysoka czy bardzo szczuplutka. My też jesteśmy bardziej otwarci niż w pierwszym sezonie - wyznała Joanna Krupa.

Uczestnicy Top Model 11

Top Model: Uczestnicy 11. sezonu na pokazie
Top Model: Uczestnicy 11. sezonu na pokazieTVN
wideo 2/15

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości