Aktualności

Top Model: Filmy modowe, pokazy, imprezowa sesja. Podsumowanie 9. odcinka

Aktualności

Top Model: Maciej świetnie poradził sobie w filmie
Top Model: Maciej świetnie poradził sobie w filmieTVN
wideo 2/7

W dziewiątym odcinku "Top Model" uczestniczki i uczestnicy nagrywali filmy modowe. Wystąpili w pokazach na Off Fashion. Pozowali do zdjęć na imprezie. Sprawdź, kto odpadł. Zobacz najlepsze fragmenty programu.

"Top Model": sezon 11., odcinek 9.

Uczestniczki i uczestnicy "Top Model" wystąpili na pokazach projektantów na Off Fashion w Kielcach. Event prowadziła Paulina Krupińska. Niespodzianką dla modelek i modeli było spotkanie z najbliższymi, którzy oglądali pokazy w widowni. Odwiedziny rodzin były wzruszające.

Top Model: Pokaz na Off Fashion w Kielcach
Top Model: Pokaz na Off Fashion w Kielcach Zobacz fragment 9. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

Na sesji pozowali do zdjęć, których tematem była impreza. Kolorowe, fantazyjne makijaże, szalone, barwne stylizacje. Fotografie wykonał Marcin Tyszka, gościem była modelka i influencerka Sylwia Butor. Nagrodą był udział w kampanii dla marki kosmetycznej. Zadanie wygrali Aleksandra Helis i Adrian Nkwamu.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Julia Pośnik w "Top Model"

Julia Pośnik zrobiła niespodziankę uczestniczkom i uczestnikom "Top Model". Zagrała koncert i specjalnie dla nich zaśpiewała swoje przeboje. Jej kariera rozwinęła się dzięki aplikacji TikTok, na której promowała swoje piosenki. Utwory "Zakochałam się w nieznajomym" i "Wakacje w Warszawie" przez kilka tygodni utrzymywały się na szczycie zestawienia Polska Viral 50 na Spotify.

Top Model: Julia Pośnik zaśpiewała swój przebój
Top Model: Julia Pośnik zaśpiewała swój przebój Zobacz fragment 9. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

Kto odpadł z "Top Model"?

Dawid Woliński i światowej sławy modelka Maja Zimnoch towarzyszyli uczestniczkom i uczestnikom w zadaniu panelowym. Nagrywali filmy modowe, w którym głównym tematem był ruch, szaleństwo i swoboda. Autorką wideo jest Natalia Dołgowska. Choreografię przygotowała reżyserka ruchu Aga Konopka.

Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Paulina Krupińska i Maja Zimnoch na panelu jurorskim oceniali filmy modowe. Jurorzy zdecydowali, że z programu odpadła Martyna Kaczmarek.

Top Model 11: Filmy modowe w biurze

Top Model: film modowy - Maciej Skiba
Top Model: film modowy - Maciej SkibaTVN
wideo 2/10

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości