Aktualności

TVN, Player i Eurosport ruszają z „Projektem Zima 2022”!

Aktualności

Białe szaleństwo, zajęcia sportowe, liczne animacje, konkursy, zabawy, gwiazdy telewizji i ciekawe osobowości w jednym miejscu – a to nie wszystkie atrakcje które przygotowała grupa Discovery dla wszystkich sympatyków nart i snowboardu. Kolejny już raz „Projekt Zima” zawita do czterech przepięknych miejscowości Dolnego Śląska – oficjalnego partnera projektu.

Zieleniec, Świeradów-Zdrój, Karpacz, oraz Szklarska Poręba, to w tych miejscowościach odbędzie się tegoroczny „Projekt Zima #PRZYSTANEKSPORT”. Z tej okazji TVN, Player i Eurosport zapraszają na weekendy pełne zimowych aktywności i niespodzianek. Na uczestników czeka m.in. slalom z elektronicznym pomiarem czasu, konkursy z nagrodami, gorące napoje oraz duża dawka pozytywnych emocji!

Na miejscu będzie można spotkać wiele gwiazd ze szklanego ekranu. Już 29 i 30 stycznia bawimy się w jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce, Sport Arenie w Zieleńcu. Sympatycy „Projektu Zima” będą mieli okazję spotkać się m.in z Mają Popielarską.

Relacje z „Projektu Zima” przygotują dla widzów m.in. Olivier Janiak w programie „Co za tydzień” oraz reporterzy „Dzień Dobry TVN”. W każdej miejscowości redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą realizowały pogody wyjazdowe.

Godziny funkcjonowania „Projektu Zima": 9:00 – 16:00 (sobota i niedziela)

Trasa projektu Zima 2022

29-30.01 - Zieleniec Sport Arena

5-6.02 - Świeradów-Zdrój Ski&Sun

12-13.02 Karpacz Winterpol Biały Jar

19-20.02 Szklarska Poręba Ski Arena Szrenica

Na obszarze „Projektu Zima” w każdej miejscowości będą znajdować się także wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji: Samorząd Województwa Dolnośląskiego, Lipton oraz Sokołów.

Zobacz też:

Zobacz relację z "Projektu Zima 2020"!
Zobacz relację z "Projektu Zima 2020"! Źródło: Piotr Wieczorek
Pozostałe wiadomości