Magdalena Prusinowska

23 lata, Żary
Magda jest typem sportowej dziewczyny. Sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu. To właśnie fitness i siłownia pozwalają jej utrzymać nienaganną figurę. Pomimo sportowego trybu życia Magda nie wyobraża sobie, że mogłaby ściągnąć doczepy i sztuczne rzęsy.
Magdalena Prusinowska Źródło: Cezary Piwowarski/TVN
Zawsze ma swoje zdanie i nie ma problemu z jego wyrażeniem. Nie lubi się podporządkowywać. Chodzi własnymi ścieżkami. Bywa wyniosła. To ona wybiera sobie towarzystwo, a nie towarzystwo wybiera ją. Jeśli ktoś jej nie podpasuje, na pewno szybko się o tym dowie. Magda jest często wulgarna i pyskata, jednak kiedy trzeba, potrafi wstawić się za bliską jej osobą.
Nigdy nie stroniła od imprez. Jednak gdy została mamą, imprezy przestały być aż tak ważne. Magda jest bardzo zamknięta w sobie, a otwieranie się przed innymi przychodzi jej bardzo ciężko. Bardzo pragnie się zmienić, nie tylko dla siebie, ale i dla bliskich jej osób. Chciałaby móc zapomnieć o ciężkiej przeszłości i iść do przodu.
Magda uwielbia rap. Sama​ śpiewa. Wraz z kolegą nagrywa amatorskie utwory. Myśli też o tym, by zająć się muzyką na poważnie. Póki co, zarabia na życie doczepianiem sztucznych włosów.
3. sezon "Projektu Lady" startuje już 21 maja! Poznajcie szczegóły!
3. sezon "Projektu Lady" startuje już 21 maja! Poznajcie szczegóły!

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN

Pozostałe wiadomości