Liubov Miruk

23 LATA, BIELSKO-BIAŁA
Ukraińska księgowa, która przyjechała do Polski zwabiona perspektywami lepszego życia. Nie udało jej się znaleźć pracy w zawodzie i tańczy w klubach oraz z zespołem Disco Polo.
Liubov chce wydostać się z matni, w której się znalazła. Praca tancerki w dyskotece nie jest spełnieniem jej marzeń. Nie pozostaje też bez wpływu na jej związki i akceptację samej siebie. Wielokrotnie słyszała, że wygląda tanio, wulgarnie. Przez jej pracę, wygląd i zachowanie rozpadały się jej związki.
Jej matka ciężko pracowała, by zapewnić córkom byt. Ojciec alkoholik ma gromadę nieślubnych dzieci. Cała jej rodzina mieszka na Ukrainie, i Liubov jak może, stara się wspierać ich finansowo.
Liubov Miruk Źródło: Cezary Piwowarski/TVN
Mimo drobnej postury dziewczyna wyróżnia się z tłumu. Trudno jej nie zauważyć. Jest energiczna i krzykliwa. Na inne dziewczyny działa jak płachta na byka.
Liubov chce dostać bilet do lepszego świata. Wierzy, że dzięki „Projektowi Lady” stanie się lepszym człowiekiem i spełni swoje największe marzenie o założeniu szczęśliwej, stabilnej i kochającej rodziny. Do udziału w programie podchodzi ambitnie. Chce się zmienić i będzie rywalizować, by wykorzystać tę szansę. Jest zdeterminowana, żeby pokonać konkurencję i wygrać.
Projekt Lady: "Rzęsy, paznokcie, tatuaże, no i du*a" - priorytety nowych uczestniczek
Projekt Lady: "Rzęsy, paznokcie, tatuaże, no i du*a" - priorytety nowych uczestniczek

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN

Pozostałe wiadomości