Iwona Sobieraj

19 LAT, GRYZY
Wygadana i autentyczna młoda rolniczka. Nieokrzesana i pełna kompleksów. Bardzo pracowita i obowiązkowa. Razem z mamą prowadzi gospodarstwo rolne. Uczy się też w technikum weterynaryjnym.
Rodzice Iwony są rozwiedzeni. Po odejściu taty, to Iwona musiała wejść w rolę mężczyzny w domu. Zajmuje się sama gospodarstwem, zwierzętami, obejściem. Jej ulubienica to krowa Lusia.
Mama od 12 lat choruje na nowotwór. Kobiety często się kłócą, Iwona czuje się niedoceniana przez mamę.Uważa, że faworyzuje ona jej starszego brata, który mieszka w Warszawie i jest fryzjerem.
Iwona Sobieraj Źródło: Cezary Piwowarski/TVN
Łatwo przystosowuje się do grupy, chociaż na resztę dziewczyn patrzy z wielkim zdziwieniem. Ich wygląd i problemy są jej kompletnie obce. Marzy o tym, by zostać lekarzem weterynarii i przejąć rodzinne gospodarstwo. Nie wyobraża sobie życia w mieście. Miasto ją nudzi.
Iwona ma też ogromny problem z akceptacją swojego wyglądu i kobiecością. Chciałaby nauczyć się jak dobrać strój odpowiednio do sylwetki oraz umieć zachować się stosownie do sytuacji. Uważa, że brak jej taktu, kultury i ogłady. A to, że urodziła się i mieszka na wsi, na pewno jej nie usprawiedliwia.
Projekt Lady: "Rzęsy, paznokcie, tatuaże, no i du*a" - priorytety nowych uczestniczek
Projekt Lady: "Rzęsy, paznokcie, tatuaże, no i du*a" - priorytety nowych uczestniczek

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN

Pozostałe wiadomości