Agata Mielcarz

19 LAT, BRATKÓW
Agresywna chłopczyca. Mocno zamknięta w sobie i przepełniona złością, szybko się denerwuje. Bardzo zależy jej na akceptacji grupy, dlatego często wpada w tarapaty. Dużo imprezuje, ma problem ze swoją kobiecością. Zachowuje i ubiera się jak chłopak. Raz w życiu miała na sobie spódnicę. Jest wulgarna, zamknięta w sobie, agresywna.
Jej największą pasją i miłością jest piłka nożna – jednak przez krnąbrność i notoryczne bójki została wyrzucona z drużyny piłkarskiej. Z braku innych możliwości uczy się w technikum fryzjerskim.
Najstarsza z pięciorga rodzeństwa. Ma bardzo trudne relacje z mamą, którą z jednej strony podziwia, a z drugiej, kłóci się z nią bezustannie. Rodzeństwo, a zwłaszcza najmłodszy brat jest dla Agaty całym jej światem.
Agata Mielcarz Źródło: Cezary Piwowarski/TVN
Szybko zjednuje sobie sympatię dziewczyn. To ona rozbawia towarzystwo i rozkręca imprezę wchodząc w rolę „klasowego błazna”. Pod wpływem alkoholu staje się nie do opanowania.
Marzy o tym, żeby zostać policjantką. Obawia się, że przez swoje zachowanie nigdy nie zrealizuje tego marzenia. Chciałaby w końcu się uspokoić i odciąć od towarzystwa, które ciągnie ją w dół. „Projekt” to szansa by Agata odblokowała się, zaczęła wyrażać emocje, wydobyła skrywaną kobiecość i okiełznała agresję.
Projekt Lady: "Rzęsy, paznokcie, tatuaże, no i du*a" - priorytety nowych uczestniczek
Projekt Lady: "Rzęsy, paznokcie, tatuaże, no i du*a" - priorytety nowych uczestniczek

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN

Pozostałe wiadomości