zabawy

playerlove: This or that? Co wybierze Piotr Trojan!

zabawy

Autor:
Małgorzata
Czop
Reporter:
Małgorzata Czop
Źródło:
tvn.pl
playerlove: This or that? Co wybierze Piotr Trojan!

Kino czy teatr? Aktorstwo czy reżyseria? Zobaczcie, jak odpowiada Piotr Trojan!

Piotr Trojan jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi na wydziale aktorskim. Od lat można go podziwiać w teatrze, na szklanym ekranie i w kinie. Mistrz metamorfozy pojawił się w takich produkcjach, jak „Chce się żyć” czy „Kebab i horoskop”. Rozpoznawalność przyniosła mu rola Tomka Komendy w filmie Jana Holoubka „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Poruszająca produkcja przedstawia opartą na faktach historię młodego mężczyzny niewinnie skazanego na wieloletnie więzienie za wyjątkowo brutalną zbrodnię, której nie popełnił.

Aktora można obecnie oglądać w filmie „Johnny” opowiadającym historię niezwykłej przyjaźni ks. Jana Kaczkowskiego i młodego buntownika, którego poznaje w hospicjum oraz w trzecim sezonie serialu kryminalnego „Szadź”. Grana przez niego postać Maćka będzie ważnym ogniwem kryminalnej układanki.

W rozmowie z Małgorzatą Czop, w nowym sezonie „playerlove”, Piotr Trojan opowiedział o przygotowaniach do roli w „Johnnym”, spotkaniu z Maćkiem Stuhrem na planie „Szadzi” oraz miłości do kina.

"Bardzo dobrze czuję się w tym zawodzie". Rozmawiamy z Piotrem Trojanem
"Bardzo dobrze czuję się w tym zawodzie". Rozmawiamy z Piotrem Trojanem

Autor:Małgorzata Czop

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości