Nastolatki rządzą... kasą: Zobacz making of sesji zdjęciowej!

Nastolatki rządzą kasą: Zobacz zakulisową relację z sesji zdjęciowej!

Nowość „Nastolatki rządzą… kasą” od 14 marca na antenie TVN! Zobaczcie, jak wyglądała sesja zdjęciowa uczestników programu.

Nastolatki rządzą... kasą

Młodość rządzi się swoimi prawami, dlatego w nowym programie to młodzi ludzie będą rządzić i dzielić – przejmą całkowitą kontrolę nad domowym budżetem, którym do tej pory dysponowali ich rodzice. Seria licząca 10 odcinków zadebiutuje na antenie TVN już 14 marca o godz. 21:35. Zobaczcie, jak nasi bohaterowie poradzili sobie przed obiektywem aparatu!

Domowym budżetem zawiadują rodzice, a co stałoby się gdyby tę odpowiedzialność przekazać nastolatkom? W nowym programie „Nastolatki rządzą… kasą”, to właśnie oni przejmą władzę nad finansami całej rodziny. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń? Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Czy skutkiem eksperymentu będzie większe zrozumienie międzypokoleniowe? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

Marcin Józefaciuk

„Nastolatki rządzą… kasą” jest nie tylko programem o nastolatkach i ich fanaberiach finansowych, ale przede wszystkim mądrze przeprowadzonym eksperymentem pod okiem specjalistów - psychologów. Dzięki temu, że w każdym odcinku bierze udział inna rodzina, widz ma możliwość zapoznania się z dużym spektrum problematyki wieku nastoletniego. Ma on walor edukacyjny nie tylko dla rodziców i młodzieży, ale również nauczycieli. Projekt przenosi świat rozrywki do naszych domów, nastoletni widzowie mogą zapoznać się z problemami swoich rówieśników, ze sposobami jak sobie z nimi radzą, ale też zobaczyć, jak spełniają swoje marzenia.

Z mojego punktu widzenia najważniejsze w tym programie jest skłanianie do refleksji na temat zachowania rodziców. Uświadamiając im różne punkty widzenia, trudności, ale też to, jakie są istotne potrzeby w okresie dorastania. Myślę, że w wielu rodzinach nie jest to jasne. 

Seria licząca 10 odcinków zadebiutuje na antenie 14 marca, odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godz. 21:35. Za produkcję formatu odpowiada MASS Koncept.

Pozostałe wiadomości