Aktualności

Zgłoś się do programu MasterChef Junior!

Aktualności

Witaj w programie MasterChef Junior! Szukamy dzieci z całej Polski między 8. a 13. rokiem życia do ósmej edycji niesamowitego konkursu i programu kulinarnego MasterChef Junior! (30.11.2022r. roku musisz mieć skończone 8 lat i jeszcze nieskończone 13 lat)

Jeśli kochasz gotować, chcesz dalej uczyć się gotowania i pochwalić się swoimi umiejętnościami przed jurorami, zgłoś się do konkursu i programu i zawalcz o tytuł ósmego w historii polskiego MasterChefa Juniora!

Wszyscy chętni do udziału w "MasterChefie Juniorze" mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchefjunior.tvn.pl W ten sposób, nawet mimo dzielącej odległości, każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent! W castingach wziąć mogą udział młodzi kucharze w wieku od 8 do 13 lat (30 listopada 2022 roku wymagane jest ukończone 8 lat i jeszcze nieskończone 13 lat). Zgłoszenia przyjmowane będą jedynie do 10 listopada 2022 roku!

Natalia Paździor, Julia Cymbaluk, Bartosz Kwiecień, Paulina Foremny, Gaja Suchocka, Jagoda Łaganowska i Hela Kłobucka poznali już smak wygranej. Na nowego zwycięzcę czeka tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce oraz nagroda pieniężna!

Osoby, których szukamy:

 • gotują z zapałem i uwielbiają spędzać czas w kuchni,
 • są żądne przygód i gotowe do nauki nowych rzeczy,
 • gotują często lub przynajmniej często pomagają w rodzinnym gotowaniu,
 • przygotowały już jakieś potrawy od początku do końca same (lub pod nadzorem opiekuna),
 • powinny mieć kilka potraw, dań, które lubią gotować i mogą je przygotować dla jurorów,
 • są gotowe na pewną dozę krytyki (jurorzy mogą polubić twoje danie, ale część jego składników lub sposób przygotowania, podania może im się nie spodobać),
 • będą oceniane przez jurorów na podstawie umiejętności kulinarnych i tego, jak wspaniale smakuje danie, ale także na podstawie tego, jaki dana osoba ma potencjał. (Oznacza to, że możesz nie być świetny we wszystkim już dziś, ale pewnego dnia staniesz się perfekcyjny),
 • nie boją się stanąć przed kamerą!

Pamiętaj!

Najważniejsze, abyś wiedział, że do konkursu zgłaszają się setki dzieci z całej Polski i że cieszymy się z każdego zgłoszenia, które otrzymamy. Niestety, w konkursie i programie może wystąpić tylko niewielka liczba dzieci – nie bądź rozczarowany, jeśli nie zaprosimy Cię na casting w tym roku. Gotuj dalej z taką przyjemnością jak teraz i mamy nadzieję, że będziesz chętnie oglądać nasz program już niebawem na antenie TVN.

Jak wygląda casting online do MasterChefa Juniora?

Możliwe, że niedługo po odesłaniu tego formularza przedstawiciel organizatora konkursu (EndemolShine Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie) zadzwoni do Ciebie, żeby porozmawiać z Tobą i Twoim opiekunem o gotowaniu i potencjalnym udziale w konkursie i programie MasterChef Junior i umówić się z Tobą na dzień i godzinę, kiedy przeprowadzimy casting online. Nasz dział castingowy nie będzie dzwonił do wszystkich kandydatów.

Jeśli zaprosimy Cię na casting online, to spotkasz się tam z producentami i szefami kuchni, którzy będą chcieli zobaczyć, jak gotujesz i porozmawiać z Tobą o gotowaniu. Poprosimy Cię o przygotowywanie podczas castingu dania, które będziesz chciał nam zaprezentować. Może to być deser, przystawka, danie główne, nawet danie śniadaniowe. Chcemy zobaczyć coś, co najbardziej lubisz przygotowywać. Podczas castingowej rozmowy będziesz miał około 5-10 minut na dokończenie gotowania swojej potrawy, dlatego jej przygotowywanie będziesz musiał zacząć wcześniej, przed godziną castingu.

Podczas castingu zadamy Ci kilka pytań odnośnie do przygotowanego dania i kilka ogólnych pytań na temat Ciebie i gotowania. Niektórzy kandydaci będą również poproszeni o ugotowanie czegoś ze składników, które akurat będą mieli w swojej kuchni.☺

W związku z tym, że na casting możemy zaprosić wielu kandydatów, prosimy o punktualne zgłoszenie się na rozmowę. Casting będzie rejestrowany, być może część z tych materiałów będzie wykorzystana w odcinku programu kulinarnego MasterChef Junior.

Na podstawie castingu producenci i szefowie kuchni wyłonią grupę osób, która zostanie zaproszona do Krakowa na nagrania programu. To wśród nich kryje się zwycięzca siódmej edycji programu MasterChef Junior!

PAMIĘTAJ, ŻE:

 • Musisz mieć zgodę obydwojga rodziców lub prawnych opiekunów na zgłoszenie do konkursu i programu przed wypełnieniem i odesłaniem formularza. Rodzice lub opiekunowie muszą przeczytać regulamin konkursu znajdujący się na stronie www.masterchefjunior.tvn.pl
 • Ty i Twój rodzic / opiekun musicie być dostępni przez wszystkie wymagane dni nagrań.
 • Twój rodzic/opiekun musi Ci towarzyszyć podczas castingów i wszystkich dni nagrań. Przed rozpoczęciem nagrań rodzic / opiekun musi zgromadzić wymagane zgody i zaświadczenia.
 • Zgłoszenia można wysyłać TYLKO DO 10 LISTOPADA 2022 ROKU!
 • Żeby połączyć się z nami podczas castingu online, będziesz potrzebować komputera lub smartfona z dostępem do Internetu, działającej kamerki i mikrofonu oraz aplikacji Zoom CloudMeetings. Jeśli masz słuchawki bezprzewodowe, użyj ich podczas castingu, żeby było Ci wygodniej. Jeśli nie masz takich słuchawek, to się nie przejmuj, bez nich też sobie poradzimy ☺
 • PRZED WYPEŁNIENIEM FORMULARZA NALEŻY POBRAĆ I WYDRUKOWAĆ PONIŻSZY DOKUMENT

 1. 1Oświadczenia Przedstawiciela Ustawowego

DOKUMENT MUSI PODPISAĆ PRZYNAJMNIEJ JEDEN RODZIC/OPIEKUN PRAWNY. NALEŻY ZROBIĆ ZDJĘCIE LUB ZESKANOWAĆ DOKUMENT I DOŁĄCZYĆ NA KONIEC FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Informacja o tym jak TVN S.A. z siedzibą w Warszawie przetwarza Twoje dane osobowe oraz dane osobowe Twoich opiekunów prawnych w związku z Twoim udziałem w castingu znajduje się tutaj

Powodzenia!

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UCZESTNIKA CASTINGU

REGULAMIN CASTINGU DO KONKURSU „MasterChef JUNIOR sezon 8”

Pozostałe wiadomości