Mask Singer

Kto obronił się przed demaskacją? Zobacz podsumowanie 8. odcinka Mask Singer!

Mask Singer

Mask Singer PRZED EMISJĄ W TV: Występ "Kota" porwał detektywów do tańca!

Półmetek programu już dawno za nami, a atmosfera z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej gęsta od domysłów i przypuszczeń... Wielkimi krokami zbliża się półfinał programu. W następnym odcinku zobaczymy "Koguta", "Słońce", "Deszcz" oraz "Bociana".

W 8. odcinku pożegnaliśmy rockowego "Kota", który zaśpiewał na scenie hit Blues Brothers - "Everybody Needs Somebody". Uroczy kostium mruczka skrywał w swym pluszowym wnętrzu znanego piosenkarza, kompozytora oraz autora wielu tekstów a przede wszystkim lidera i wokalistę zespołu disco polo Boys - Marcina Millera.

Mask Singer: "Deszcz" zapowiada burzę!
Mask Singer: "Deszcz" zapowiada burzę!
wideo 2/5

Oglądaj na PLAYER.PL

„Mask Singer” to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, przebojami, ale przede wszystkim to szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? W show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod oszałamiającymi przebraniami. Program prowadzi Michał Meyer. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński. Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod kostiumami. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów zdejmuje maskę!

Mask Singer - Marcin Miller
Mask Singer: O co detektywi zapytali "Kota"?
Mask Singer: O co detektywi zapytali "Kota"?
wideo 2/5

Pozostałe wiadomości