Mask Singer

Z kurnika na scenę Mask Singer! Jak wyglądała finałowa droga "Koguta"?

Mask Singer

Z kurnika do finału Mask Singer! Jak wyglądała droga "Koguta"?

Tożsamość gwiazd w programie Mask Singer była jednym z najpilniej strzeżonych sekretów. Do samego finału nie wiadomo było kto kryje się w kostiumie "Koguta", "Bociana" i "Deszczu". Panel detektywów snuł różne teorie, kto może kryć się pod wielobarwnymi kostiumami, jednakże nie wszystkie okazały się trafione.

Najśmieszniejsze momenty 1. edycji Mask Singer!
Najśmieszniejsze momenty 1. edycji Mask Singer!

Oglądaj na PLAYER.PL

Krzysztof Skórzyński zaskoczył widzów występem w programie "Mask Singer", w którym doszedł aż do finału. Dziennikarz znany jest przede wszystkim z anteny TVN24. Jako "Kogut" stanął w finałowe szaranki z Anią Karwan oraz Nataszą Urbańską. Jak sam często podkreśla, dziennikarz był zaskoczony jak daleko udało mu się dość, pomimo tego iż nie jest profesjonalnym wykonawcą.

Mask Singer - Kogut

„Mask Singer” to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, przebojami, ale przede wszystkim to szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? W show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod oszałamiającymi przebraniami. Program prowadzi Michał Meyer. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński.

Mask Singer PRZED EMISJĄ W TV: "Prysznic" jest miłośnikiem kamer!
Mask Singer PRZED EMISJĄ W TV: "Prysznic" jest miłośnikiem kamer!
wideo 2/6
Pozostałe wiadomości