Mask Singer

"Bocian" - droga do finału programu Mask Singer!

Mask Singer

"Bocian" - droga do finału programu Mask Singer!

Przez 10 tygodni trwania programu "Mask Singer" największe gwiazdy ukrywały swoją tożsamość pod kolorowymi kostiumami. Próbowały oczarować śpiewem detektywów i jednocześnie uniknąć demaskacji. Do finału programu dotarł "Deszcz", "Bocian" oraz "Kogut".

Mask Singer PRZED EMISJĄ W TV: "Kogut" śpiewa wielki hit Village People!
Mask Singer PRZED EMISJĄ W TV: "Kogut" śpiewa wielki hit Village People!

Oglądaj na PLAYER.PL

Kostium "Bociana" skrywał Anię Karwan, która zasłynęła jako wokalistka, piosenkarka i kompozytorka. Już od najmłodszych lat towarzyszyła jej muzyka. W 2019 roku zasłynęła dzięki piosence "Słucham Cię w radiu co tydzień". Zanim rozpoczęła solową karierę muzyczną, przez lata śpiewała w chórkach u Ani Dąbrowskiej, Moniki Brodki, Kasi Cerekwickiej, Andrzeja Piasecznego, Pauliny Przybysz czy Ani Wyszkoni.

Mask Singer PRZED EMISJĄ W TV: "Bocian" to prawdziwie waleczna postać!
Mask Singer PRZED EMISJĄ W TV: "Bocian" to prawdziwie waleczna postać!
wideo 2/4

„Mask Singer” to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, przebojami, ale przede wszystkim to szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? W show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod oszałamiającymi przebraniami. Program prowadzi Michał Meyer. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński.

Pozostałe wiadomości