TV Project

Nazwa: TV PROJECT

Liczba osób: 17 osób

Wiek: 17-25 lat

Miejscowość: Warszawa

Talent: Taniec

Formacja Taneczna TV Project liczy 17 osób. Mają od 17 do 25 l. Wszyscy mieszkają w Warszawie, ale pochodzą z różnych miast. Prywatnie się przyjaźnią i spędzają ze sobą dużo czasu na wspólnych imprezach, wyjazdach, wypadach do kina.

Formacja jest o tyle nietypowa, że wszyscy jej członkowie trafili do niej przechodząc casting. Większość z nich tańczy od dziecka (niektórzy zaczynali mając po 3- 3,5 roku). Każde z nich ma doświadczenie w różnych stylach tanecznych: od tańców ludowych, przez hip-hop po jazz i disco dance. Grupa spotyka się na treningach 3 razy w tygodniu, ćwiczą określone style taneczne lub konkretne choreografie (jeśli szykuje im się jakiś występ lub turniej).

W tym składzie tańczą od dwóch lat. Nazwa TV Project jest nieprzypadkowa. Chcą być grupą komercyjną i założyli sobie, że będą tańcyć w programach tv, teledyskach, na dużych festiwalach i koncertach, zatem pragną zamienić pasję tańca w sposób na życie. Niektórzy z nich mają już epizody w różnych programach tv. Są bardzo wszechstronni i tańczą różnorodne style. Mówią, że są w stanie zatańczyć wszystko. Na swoim koncie mają udział w teledysku Kayah - „#Po co“.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!