Maciej Pęda

maciejpędaBW
maciejpędaBW

Imię i Nazwisko: Maciej Pęda

Wiek: 22 lata

Miejscowość: Warszawa

Talent: Iluzja

Maciek ma 22 lata. Pochodzi z Pruszyna, a mieszka w Warszawie od 7 lat. Zawodowo zajmuje się iluzją. Specjalizuje się w manipulacjach. Maciek iluzją zajmuje się od 6 roku życia. Wtedy wypożyczył z biblioteki książeczkę, na końcu której magik zdradzał prostą magiczną sztuczkę- wiązanie węzełka jedną ręką.

Specjalizuje się w manipulacjach, bo od zawsze fascynowało go, co może zdziałać własnymi rękoma i umysłem a nie rekwizytem, który wystarczy ładnie „ograć“. Mówi: „Od manipulacji wszystko się zaczęło. Pierwszy iluzjonista był nazywany prestidigitatorem. Dlatego wybrałem tę dziedzinę, bo nawet nie mając przy sobie żadnych gadżetów, jestem w stanie wykonać iluzję, z czym mi się podoba.".

Ćwiczył po 6-8 godzin dziennie, przed lustrem, po czym swoje nowo nabyte umiejętności testował na rodzinie i znajomych. Występuje wszędzie, gdzie o nim usłyszą i gdzie go wynajmą, czyli eventy firmowe, wesela, imprezy okolicznościowe. Bierze udział w różnego rodzaju magicznych projektach teatralnych i cyrkowych. Ostatnio występował w przedstawieniu magicznym „Iluzjoniści- Pierwsze starcie“. Chciałby wykonać taką iluzję, po której wszyscy zwątpią w otaczający świat.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!