LUZIK 1

luzik1bw
luzik1bw

Nazwa: LUZIK 1

Liczba osób: 27 osób

Wiek: 8-11 lat

Miejscowość: Warszawa

Talent: Taniec

Dziecięca formacja tańca nowoczesnego Luzik 1 działa od 1996 roku. W tym składzie trenują i występują od roku. Wszystkie dziewczynki są uczennicami szkół podstawowych z Warszawy i okolic. Swoje umiejętności taneczne rozwijają w szkole tańca od wczesnego dzieciństwa. Do zespołu należą najlepiej tańczące dziewczynki z tej grupy wiekowej uczące się w Studiu Tańca. Instruktorem i choreografem grupy jest Magda Wasiliewska.

Lekcje choreografii odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Przez ten czas trenują swoją kondycję, zwinność i gibkość. Pracują także nad techniką tańca oraz nad układem stworzonym przez trenera. Oprócz zajęć choreograficznych, raz w tygodniu mają zajęcia warsztatowe z techniki tańca.

Są tegorocznymi Mistrzyniami Polski federacji IDO w Disco Dance oraz Mistrzyniami Polski Federacji WADF w Urban Pop. W tym roku zajęły również 5 miejsce na Mistrzostwach Świata Federacji IDO w Disco Dance.

Udział w programie to dla nich cenne doświadczenie, które pozwoli im oswajać się ze sceną i publicznością.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!