Inwazja dzieci w "Mam Talent!"

Najsłynniejszym dzieckiem "Mam Talent!" jest prawdopodobnie Magda Welc. Gdy weszła po raz pierwszy na scenę programu, jurorzy zobaczyli zwykłą jedenastolatkę. Chwilę później nie mieli już wątpliwości: w tym małym ciałku czai się wielki talent.
Dzisiaj przypominamy inne dzieci, które: powaliły na kolana/rozbawiły/wzruszyły/a nawet poirytowały jurorów (niepotrzebne skreślić). Przypomnijcie sobie te występy!
"No dobra, przystojniaki. Zaczynajcie" - tymi słowami powitał ich Kuba Wojewódzki. Potem było jeszcze lepiej. Po występie jurorzy mieli odwagę nazwać chłopców "cwaniakami". Na ripostę nie musieli długo czekać. Zwłaszcza Kuba Wojewódzki. Zobaczcie, co zrobili z autem jurora chłopcy z Duetu Grzybki.
"Mam dla ciebie złą wiadomość: nie będziesz miał dzieciństwa, bo masz talent" - powiedział po występie Olafa Bressy Robert Kozyra. Dlaczego Hołownia został posądzony o ojcostwo, skoro w kulisach czekał prawdziwy tata?
"Do schrupania, na niebiesko" - tak Kuba Wojewódzki podsumował niezwykły duet z Cyrku Korona. Ich występ wzruszył jurorów, którzy zaczęli mówić słodkimi głosikami (a to przecież nadal jurorzy!). Przypomnijcie sobie magiczny występ i wysłuchajcie wspomnień Wojewódzkiego z dzieciństwa.
Chylińska postawiła na szczerość: "Potwornie fałszujesz. Nic się nie zgadza". Naszym zdaniem chłopak jest niesamowity i zgadzamy się z Robertem Kozyrą - on ma osobowość! Zobaczcie występ.
Po tym występie Małgorzata Foremniak "żyje w czystości". Tak przynajmniej stwierdził Szymon Hołownia. Sam Hołownia wcielił się w postać Kate Winslet, a Marcin Prokop w rolę Leonardo DiCaprio! Kto tak podziałał na jurorów i prowadzących "Mam Talent!"?
Były bardzo przejęte swoim scenicznym debiutem. Poznajcie Gwiazdeczki z Mysłowic i sprawdźcie, kto zasnął na scenie!
Trzynastoletnia Czarodziejka! Delikatna, wrażliwa, jak babie lato... Gdy gra, jej nogi wychodzą do sklepu po chleb. I właśnie to odkryli jurorzy. SERIO! Zobaczcie występ Kingi Hornik.
W naszym zestawieniu nie mogło, oczywiście, zabraknąć niezwykłej Klaudii Kulawik!
Kto podoba Wam się najbardziej? Piszcie w komentarzach!
Autor: KG

Źródło zdjęcia głównego: tvn.pl