Aktualności

Spektakularne sukcesy i wielkie porażki w „Mam Talent!"

Aktualności

Na półmetku castingowych zmagań 14. edycji „Mam Talent!” nie brakuje emocji. W poprzednim odcinku uczestnikom udało się zachwycić, rozbawić i zadziwić publiczność, choć nie zabrakło również występów, które nie przypadły do gustu jurorom. Kto wystąpi na scenie programu już za tydzień?

W czwartym odcinku najnowszej serii „Mam Talent!” rockowo-folkowy zespół POTOCK rozgrzał scenę energetycznym występem, co zapewniło mu trzy jurorskie głosy poparcia. Umiejętnościami wokalnymi publiczność oczarowały również Laura Florentyna Dziąba oraz Julia Masnicova. Na scenie nie zabrakło także popisów tanecznych i akrobatycznych. Zaskoczeniem okazała się historia Alexandry Shchukiny – 35-latka na co dzień jest doktorem fizyki i pracuje na Uniwersytecie Warszawskim. W wieku 30 lat odkryła w sobie jednak pasję do sztuki cyrkowej, co poskutkowało ukończeniem szkoły w Julinku. W „Mam Talent!” zaprezentowała efektowne umiejętności akrobatyczne. Nie wszystkie występy czwartego odcinka cieszyły się jednak uznaniem jurorów – szczęścia nie mieli m.in. iluzjonista z Torunia czy zapalony beatboxer.

Mam Talent! 14, odcinek 4.

Mam Talent!: Who If Not You - Szwadron
Mam Talent!: Who If Not You - Szwadron
wideo 2/12

Już za tydzień kolejny odcinek 14. edycji programu „Mam Talent!”. Na scenie zaprezentują się między innymi: praska formacja taneczna, portugalski iluzjonista, mistrz świata disco dance, wielkopolski urzędnik z niezwykłą sportową pasją, mistrz yoyo z Łowicza czy gitarowy duet, który udowodni, że muzyka klasyczna wcale nie jest nudna.

Piąty odcinek najnowszej edycji „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN w sobotę 1 października o godzinie 20:00. Program dostępny jest również w Player.pl, gdzie widzowie mogą zobaczyć też 13 poprzednich edycji. Opisy uczestników dostępne są w załączeniu.

Pozostałe wiadomości