Aktualności

Mam Talent! – 14-latka oczarowała Agnieszkę Chylińską!

Aktualności

W piątym odcinku „Mam Talent!” 14-letnia Nikola z miejscowości Koryta zaśpiewała utwór Radiohead i powaliła publiczność na kolana! To właśnie dla niej Agnieszka Chylińska wcisnęła złoty przycisk, zapewniając nastolatce miejsce w półfinale. Czy komuś uda się powtórzyć ten wyczyn za tydzień?

Nikola Kawała ma 14 lat i ogromny talent! Na niezwykłe umiejętności wokalne dziewczynki zwróciły uwagę koleżanki jej mamy. Rodzice zapisali ją więc na zajęcia do szkoły muzycznej, a także na prywatne lekcje śpiewu. Dziś jest laureatką wielu konkursów wokalnych. Na scenie „Mam Talent!” brawurowo wykonała utwór zespołu Radiohead. Występ Nikoli szczególnie zachwycił Agnieszkę Chylińską, które zdecydowała się na wciśnięcie dla niej złotego przycisku. Oznacza to, że nastolatka ma już pewne miejsce w odcinkach na żywo.

Mam Talent!: Nikola Kawała

Już za tydzień kolejna odsłona castingowych zmagań uczestników 14. edycji „Mam Talent!”. Przed jurorami oraz publicznością wystąpią między innymi chór gospel, formacja tańca współczesnego, a nawet szkoła sztuk walki. W odcinku nie zabraknie również występów wokalnych, pokazów iluzji, a także reprezentantów mniej popularnych dyscyplin, takich jak footbag czy skakanka.

Szósty odcinek najnowszej edycji „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN w sobotę 08 października o godzinie 20:00. Program dostępny jest również w Player.pl, gdzie widzowie mogą zobaczyć też 13 poprzednich edycji.

Pozostałe wiadomości