Lego Masters

Mamy pierwszy zwiastun "LEGO Masters". Będzie się działo!

Lego Masters

Mamy pierwszy zwiastun "LEGO Masters". Będzie się działo!

Miłośnicy LEGO, szykujcie się na najbardziej wyczekiwany program tego sezonu! Już 14 listopada startujemy z LEGO Masters. Mamy dla was pierwszy zwiastun programu!

"LEGO Masters" to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy! Przed nami 6 emocjonujących odcinków, a w każdym z nich uczestnicy będą musieli stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków LEGO. Powstaną niezwykłe budowle, pojazdy, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. Będzie to sprawdzian zdolności graczy, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka jedna para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze duety i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza LEGO, wizytę w LEGOlandzie i nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych!

Lego Masters
Lego Masters Lego Masters

Program poprowadzi nieoceniony mistrz dowcipu, ciętej riposty i człowiek o wielu talentach, czyli Marcin Prokop. Znamy też jurorów nowego show. Są to: Ola Mirecka i Paweł Duda. Teraz czas odsłonić kolejne karty! Zobaczcie pierwszy zwiastun programu. Jak widać - będzie się działo. Te kolorowe klocki, o których marzy niejeden człowiek na świecie, przejmą stery, a budowle będą układały się w mgnieniu oka. To wszystko już od 14 listopada na antenie stacji TVN. Przeżyjecie prawdziwy klockowy zawrót głowy!

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości