Lego Masters

Sprawdź, kto zawalczy o tytuł "LEGO Masters"! Poznaj uczestników programu

Lego Masters

Zobacz zwiastun 1. odcinka programu LEGO Masters

"LEGO Masters" to najbardziej oryginalny program tego sezonu. Najsłynniejsze klocki świata, budowle jakie można zobaczyć tylko w filmach i Marcin Prokop w roli prowadzącego! Ale to jeszcze nie wszystko - w szranki do zwycięstwa staną pasjonaci LEGO, którzy nie cofną się przed niczym! Kim są ci śmiałkowie?

"LEGO Masters" to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy! Przed nami 6 wspaniałych par, które będą ze sobą rywalizować o wyjątkowe nagrody - tytuł Mistrza LEGO Masters, wizytę w LEGOlandzie i nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych! Powstaną niezwykłe budowle, pojazdy, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka jedna para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze duety i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Kim są uczestnicy? Poznajcie ich!

Łukasz Więcek i Damian Krępa Źródło: TVN / Cezary Piwowarski

Łukasz Więcek i Damian Krępa – to dwaj koledzy. Zupełnie różni, niczym dwa żywioły - ogień i woda. Łukasz jest instruktorem tańca hip-hop i breakdance dla dzieci i młodzieży, a także zajęć fitness na trampolinach. Prowadzi także jeden z najpopularniejszych profili instagramowych w Polsce, a nawet i na świecie związanych z tematyką LEGO. Jest znany pod nazwą "Lukasdata". Damian to jeden z najpopularniejszych artystów muzyki reggae w Polsce. Występuje pod pseudonimem "Bas Tajpan".

Marcin Feltynowski i Marta Kulka Źródło: TVN / Cezary Piwowarski

Marcin Feltynowski i Marta Kulka to charakterystyczna, pełna energii para. Marcin kiedyś prowadził sklep z klockami, zajmuje się również muzyką pod pseudonimem „Zaginiony” - wydał trzy płyty z muzyką rap, obecnie pracuje nad kolejną i podążając za swoją pasją planuje otworzyć miejsce związane z klockami LEGO. Marta pracuje jako charakteryzatorka i Make-up Artist przy sesjach zdjęciowych. Interesuje się rysunkiem i sztuką.

Joanna Krysztoforska i Kajetan Jeznach Źródło: TVN / Cezary Piwowarski

Joanna Krysztoforska i Kajetan Jeznach to duet nieoczywisty. Ciocia i siostrzeniec, oboje są wielkimi fanami LEGO. Joanna pracuje jako instruktor robotyki z LEGO. Zajmuje się także grafiką komputerową, organizacją imprez i jest specjalistką od social mediów. W wolnych chwilach maluje. Kajetan studiuje na Politechnice Warszawskiej – kierunek automatyka i robotyka. Interesuje się piłką nożną, wcześniej grał nawet w drużynie młodzieżowej Wisły Płock.

Daniel Korcz i Wiktor Korcz Źródło: TVN / Cezary Piwowarski

Daniel Korcz i Wiktor Korcz - bo rodzina to siła. Ojciec z synem dzielą wspólną pasję. Daniel prowadzi agencję tłumaczeń. Jego hobby to triathlon oraz biegi górskie. Bierze też udział w turniejach szachowych. Syn Wiktor jest uczniem. Trenuje siatkówkę, a największym marzeniem jest praca jako projektant LEGO. Co może zaskakiwać, to on w tym zespole jest siłą napędową.

Rafał Zub i Jakub Pleśniarski Źródło: TVN / Cezary Piwowarski

Rafał Zub i Jakub Pleśniarski to świetnie rozumiejący się team. Rafał jest architektem. Obecnie koordynuje projekt w Hamburgu w dzielnicy Hafencity. Uwielbia podróże najbardziej urzekły go Kapsztad i Tokio. Lubi spędzać czas w ogródku działkowym, który podarowała mu mama. Jakub jest fotografem. Współpracuje z takimi magazynami jak "Vogue Polska", "L'Officiel”, „L’Officiel Hommes” czy „Elle”. Uwielbia porządek dlatego w teamie jest odpowiedzialny za organizację placu budowy i segregację klocków.

Agnieszka Anikiej i Maciej Kośmicki Źródło: TVN / Cezary Piwowarski

Agnieszka Anikiej i Maciej Kośmicki czyli pasjonatka fantastyki i elokwentny youtuber. Agnieszka uwielbia książki fantasy i science-fiction, kino superbohaterskie i podróże. Jest certyfikowanym animatorem dzieci i osób starszych. Jej ulubione minifigurki to te z filmów o superbohaterach. Jej pasją jest cosplay. Razem z siostrą prowadzi instagramowy profil, znany jako: "Sisters_cosplayverse". Maciej jest w trakcie pisania doktoratu na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dorabia tam również jako wsparcie techniczne. Jest wielkim pasjonatem klocków i prowadzi popularny kanał na "YouTube" o tematyce LEGO, znany jako "Maciek i klocki".

I oto nasi wspaniali uczestnicy "LEGO Masters". Trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia. Kto zdobędzie tytuł "Mistrza LEGO Masters"? Tego dowiemy się wkrótce. Teraz pamiętajcie, że startujemy już 14 listopada. Musicie to zobaczyć. Dobra zabawa gwarantowana!

Zobaczcie także:

Ruszają zdjęcia do LEGO Masters. Szykujcie się na najbardziej wyczekiwany program rozrywkowy tego sezonu!
Ruszają zdjęcia do LEGO Masters. Szykujcie się na najbardziej wyczekiwany program rozrywkowy tego sezonu!

Źródło zdjęcia głównego: TVN / Cezary Piwowarski

Pozostałe wiadomości