Lego Masters

Marcin Prokop poprowadzi nowy program - Lego Masters!

Lego Masters

Lego Masters pierwszy raz w Polsce!

Najbardziej rozrywkowy program i zupełnie nowa forma zabawy. Pierwszy raz w Polsce najsłynniejsze klocki świata i budowle Lego, które do tej pory można było zobaczyć tylko w filmach! Ale to jeszcze nie wszystko! Prowadzącym format będzie król dowcipu Marcin Prokop! Z nim nikt nie będzie się nudził!

Sam Marcin bardzo entuzjastycznie zareagował na propozycję prowadzenia tego programu: "Bardzo się cieszę, że poprowadzę ten program. Poza tym, że zapowiada się fajne, rozrywkowe show, będzie to przede wszystkim opowieść o ludzkiej kreatywności, nieskrępowanej wyobraźni, zespołowej współpracy oraz dobrej zabawie czyli wszystkim tym, co uznaję w życiu za ważne”.

Marcin Prokop Źródło: mwmedia

Program Lego Masters podbił serca widzów na wszystkich kontynentach. Hit oglądalności w USA, Australii, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Tej jesieni po raz pierwszy będzie można go zobaczyć w Polsce. Niezwykłe zadania, surowi jurorzy, wspaniali gracze, wielka nagroda i uwielbiany przez widzów prowadzący Marcin Prokop! Duża dawka dobrego humoru i zabawy gwarantowana!

Lego Masters
Lego Masters Lego Masters

Zasady

Przed nami sześć emocjonujących odcinków i sześć wyjątkowych par. W każdym odcinku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zadaniami oraz stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków Lego. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze pary i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Lego i nagrodę 100 tysięcy złotych!

Lego Masters to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy. Uczestnicy będą tworzyć spektakularne miniatury budowli, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. To wszystko powstanie z ponad miliona klocków Lego! Co więcej, gracze będą musieli zmierzyć się z presją czasu, rywalami oraz ogniem krytyki ekspertów. W programie na pewno nie zabraknie dużych emocji! Bo Lego Masters to przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich, w każdym wieku!

Casting do Lego Masters
Casting do Lego Masters

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Pozostałe wiadomości