Lego Masters

LEGO Masters już jesienią w TVN!

Lego Masters

Już od 14 listopada wystartuje LEGO Masters, program dla prawdziwych miłośników LEGO!

Tego jeszcze nie było! Zupełnie nowy program i inna jakość rozrywki.

Najsłynniejsze klocki świata, budowle, jakie można zobaczyć tylko w filmach i zacięta rywalizacja. A do tego świetny prowadzący – Marcin Prokop! „LEGO Masters” – format, który jesienią pokaże stacja TVN, to rewelacyjna zabawa dla całej rodziny i możliwość wygrania wspaniałej nagrody!

Lego Masters
Lego Masters Lego Masters

Program „LEGO Masters” podbił serca widzów na całym świecie. Hit oglądalności w USA, Australii, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Tej jesieni zaś po raz pierwszy będzie można go zobaczyć w Polsce! Niezwykłe zadania, surowi jurorzy, wspaniali gracze i wielka nagroda! O rewelacyjną zabawę i dobry humor zadba uwielbiany przez widzów prowadzący − Marcin Prokop. Z nim nie będzie można się nudzić! Bo „LEGO Masters” to jedyny taki program, który łączy pokolenia!

Przed nami sześć emocjonujących odcinków i tyle samo wyjątkowych par. Co tydzień uczestnicy zmierzą się z zadaniami oraz stworzą spektakularne konstrukcje z klocków Lego. Będzie to sprawdzian ich zdolności, kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych.Pod koniec każdego odcinka najsłabsza dwójka opuści program. O zwycięstwo w finale zawalczą trzy najlepsze drużyny. Szykuje się prawdziwe starcie mistrzów! Triumfator otrzyma tytuł Mistrza LEGO, wycieczkę do LEGOLANDU i nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych!

Lego Masters pierwszy raz w Polsce!
Lego Masters pierwszy raz w Polsce!

Marcin Prokop poprowadzi Lego Masters Źródło: Instagram
Pozostałe wiadomości