Lego Masters

LEGO Masters: Podwodny świat i artystyczne portrety uczestników - zobacz podsumowanie 2. odcinka!

Lego Masters

W 2. odcinku uczestnicy musieli wykazać się niezwykłymi umiejętnościami

W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli odkryć w sobie artystę portrecistę, gdyż bez użycia zdjęcia wykonali portret swojego partnera z drużyny. Każdy uczestnik dawał z siebie pełnię swoich możliwości by przy użyciu klocków jak najwierniej uchwycić podobieństwo do pierwowzoru.

Na drugie zadanie uczestnicy otrzymały 8 godzin, podczas których musiały wybudować konstrukcje, które będą odporne na działanie wody ponieważ kolejną częścią owego zadania było zanurzanie budowli w ogromnych akwariach. Para, której budowla zatopiła się w najmniej efektowny sposób to Adam i Mateusz, którzy z przykrością pożegnali się z programem.

>>Oglądaj LEGO Masters na TVN i PLAYER.PL<<

Motywem przewodnim trzeciej serii programu są żywioły: ziemia, powietrze, woda i ogień ale nie tylko. Wśród zadań pojawią się także takie, które zabiorą uczestników w świat wielkiej mody, czy teatru. 

W każdym z sześciu odcinków do wykonania będą dwa zadania. Do rywalizacji stanie sześć drużyn. Na zwycięzcę czekają nagrody, o które warto zawalczyć: tytuł Mistrza LEGO, 100 tysięcy zł. oraz zestawy klocków o wartości 10 000 zł.

LEGO Masters sezon 3 odcinek 2

LEGO Masters: PłetwaLand Oli i Szymona!
LEGO Masters: PłetwaLand Oli i Szymona!
wideo 2/9
Pozostałe wiadomości