Lego Masters

LEGO Masters PRZED EMISJĄ W TV: Jak Paweł Duda poradził sobie w roli prowadzącego?

Lego Masters

LEGO Masters PRZED EMISJĄ W TV: Jak Paweł Duda poradził sobie w roli prowadzącego?

LEGO show startuje w sobotę o 20:00!

Wchodząc do studia uczestnicy ujrzą prowadzącego, trzymającego w ręku dość nietypowy atrybut – piłę mechaniczną. W Galerii uczestnikom ukazują się połówki przedmiotów. Jedna osoba z każdej pary wybierze połówkę przeciętego przedmiotu. Ich zadanie będzie polegało na dobudowaniu drugiej połowy w jak najbardziej atrakcyjny i kreatywny sposób. Na wykonanie zadania uczestnicy będą mieli 10 godzin. Para, która poradzi sobie najgorzej z tym zadaniem, będzie musiała opuścić program. Który z przedmiotów sprawi uczestnikom największy problem?

W każdym odcinku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zadaniami oraz stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków LEGO. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze pary i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza LEGO i nagrodę 100 tysięcy złotych.

LEGO Masters PRZED EMISJĄ W TV: Jak pójdzie uczestnikom zamiana w artystów?
LEGO Masters PRZED EMISJĄ W TV: Jak pójdzie uczestnikom zamiana w artystów?
Czy połowa to nowa całość? Zobacz zwiastun 3. odcinka LEGO Masters!
Czy połowa to nowa całość? Zobacz zwiastun 3. odcinka LEGO Masters!

LEGO Masters to najbardziej rozrywkowy program i zupełnie nowa forma zabawy. Pierwszy raz w Polsce najsłynniejsze klocki świata i budowle LEGO, które do tej pory można było zobaczyć tylko w filmach!

Pozostałe wiadomości