Lego Masters

LEGO Masters: Z czym uczestnikom kojarzy się LEGO?

Lego Masters

LEGO Masters: Z czym uczestnikom kojarzy się LEGO?

Nieograniczone możliwości a może wsteczna kompatybilność? Co najbardziej pociąga naszych uczestników w LEGO? Wszystkiego dowiecie się już 14 listopada o 20:00!

Agnieszka Anikiej i Maciej Kośmicki czyli pasjonatka fantastyki i elokwentny youtuber. Agnieszka uwielbia książki fantasy i science-fiction, kino superbohaterskie i podróże. Jest certyfikowanym animatorem dzieci i osób starszych. Jej ulubione minifigurki to te z filmów o superbohaterach. Jej pasją jest cosplay. Razem z siostrą prowadzi instagramowy profil, znany jako: "Sisters_cosplayverse". Maciej jest w trakcie pisania doktoratu na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dorabia tam również jako wsparcie techniczne. Jest wielkim pasjonatem klocków i prowadzi popularny kanał na "YouTube".

O czym jest program "LEGO Masters" według Marcina Prokopa?
O czym jest program "LEGO Masters" według Marcina Prokopa?

Najbardziej rozrywkowy program i zupełnie nowa forma zabawy. Pierwszy raz w Polsce najsłynniejsze klocki świata i budowle Lego, które do tej pory można było zobaczyć tylko w filmach!

W każdym odcinku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zadaniami oraz stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków Lego. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze pary i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Lego i nagrodę 100 tysięcy złotych

Uczestnicy LEGO Masters Źródło: TVN / Cezary Piwowarski

Pozostałe wiadomości