Kobieta na krańcu świata

Co złamało serce Martynie Wojciechowskiej?

Kobieta na krańcu świata

Martyna Wojciechowska pomaga nastoletnim mamom

Zobaczcie poruszający wywiad z Martyną Wojciechowską w "Dzień Dobry TVN". Co nie daje spać podróżniczce? Szczegóły w materiale wideo.

Pomoc dla niepełnoletnich mam

Podróżniczka nie byłaby sobą nie pomagając innym. Mimo pandemii Martyna Wojciechowska nie mogła zatem osiąść na laurach. Podróżniczka wraz z Fundacją UNAWEZA postanowiła wybudować dom na niepełnoletnich matek! Dlaczego zdecydowała się na taki krok?

- Obowiązkiem naszych, dorosłych jest zająć tymi dziećmi i ich dziećmi - skomentowała na kanapie "Dzień Dobry TVN" Martyna Wojciechowska. Niepełnoletnie mamy mają znaleźć w nim nie tylko miejsce do mieszkania ale i otrzymają podstawy, które przygotują je do dorosłego, samodzielnego życia. Jak to się stało, że podróżniczka zainteresowała się tym tematem? Szczegóły w materiale wideo!

Więcej w Dzień Dobry TVN

Dom powstaje w Warszawie, ale będzie przyjmował dziewczęta z całej Polski. Specjaliści korzystający z najlepszych wzorców światowych opracowują model jego funkcjonowania, aby zapewnić młodym mamom nie tylko dom, ale i najlepsze miejsce do ich rozwoju i dojrzewania.

Wszystkie odcinki "Kobiety na krańcu świata" obejrzysz bez opłat w >PLAYER.PL

Szczegóły w materiale wideo!

Zobaczcie także:

Martyna Wojciechowska poznała królową soli!
Martyna Wojciechowska poznała królową soli!

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Pozostałe wiadomości