Uczestnicy

Hotel Paradise 6: Camilla

Uczestnicy

32 LATA SZCZECIN

Camilla jest Dunką, która razem z rodziną przeprowadziła się w wieku 8 lat do Szczecina. Jest DJ-ką. Specjalizuje się w muzyce techno, house, future house. Pracuje również online w obsłudze technicznej duńskiej firmy, która produkuje sprzęt nagłośnieniowy oraz elektronikę w klasie premium. Pracuje także nad własną marką odzieży.  

Kilka razy próbowała wrócić do Danii, ale uważa, że ludzie są tam nudni i brak im spontaniczności. Odpowiada jej słowiański temperament. Uwielbia przygody, gry, podróże, wyzwania i psychologię. I stąd pomysł na wzięcie udziału w Hotelu Paradise. W Danii jest to format kultowy od 15 lat i Camilla razem z mamą śledzą go od samego początku.

Hotel Paradise: Camilla

Ma ogromne grono znajomych, lubi ludzi, rozmowy, imprezy, ale nie boi się być też sama. Lubi siebie i koty z którymi mieszka. Przez całe życie uprawiała wiele sportów - sztuki walki, gimnastyka artystyczna, aerobik i zumba. Teraz skupia się na siłowni i ściance wspinaczkowej. Uwielbia też gry komputerowe. Przez kilka lat grała nałogowo (World of Warcraft, Counterstrike). Psychologia to jej konik. 

Jest wesoła i szczera. To wolna dusza i hedonistka. Dostrzega i docenia małe cuda codzienności. Dba o samopoczucie bliskich, często bardziej niż o własne. Jest bardzo empatyczna, nie lubi konfliktów i agresji. Walczy z niesprawiedliwością

Hotel Paradise: Camilla

Singielką jest od grudnia 2019. Była w wielu związkach. Ma duże wymagania jeśli chodzi o partnera - powinien być bardzo inteligentny, zaradny i zabawny, ale też mieć pazur. Nie jest jej łatwo znaleźć kogoś, bo jest, jak twierdzi, całkowicie samowystarczalna – zarówno emocjonalnie jak i finansowo. Szuka partnera który będzie obok niej, a nie takiego na którym się uwiesi. Mężczyźnie potrafi dać dużo swobody, ale wymaga szacunku i zaufania. Uważa, że kochała tylko raz i nawet jak wspomina tę relacje ma gęsią skórkę na skórze. Właśnie takiej miłości szuka. 

Pozostałe wiadomości