Aktualności

Hotel Paradise 6: Ostra Puszka Pandory i nowe pary!

Aktualności

Nowe pary, romantyczne chwile i ostra Puszka Pandory! Co działo się dziś w hotelu?!

Po teście przygotowanym przez Klaudię w hotelu nadeszły kolejne roszady. Mikołaj wrócił do Hani, a Adam stworzył parę z Angeliką. Dwie świeżo upieczone pary mogły skorzystać z uroków romantycznych randek. 

Puszka Pandory 

Na czym stoi Monika i Adam? Jej sympatia do niego przygasała ostatnio z każdym dniem. Czy Monika liczy jeszcze na lepsze chwile? Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna pogodziła się z faktem, że Adam zaangażował się w nową znajomość. Ale na kogo w tej sytuacji dziewczyna postawi na Rajskim Rozdaniu? 

Hotel Paradise 6: Ostra Puszka Pandory cz. 2
Hotel Paradise 6: Ostra Puszka Pandory cz. 2

Lawina niewygodnych pytań spłynęła na Hanię. Jak poradzi sobie z odpowiedziami i z jakiego zachowania musiała tłumaczyć się reszcie grupy? Ktoś z grupy zarzucił jej, że wtrąć a się w nieswoje sprawy. Hania musiała również odpowiedzieć na bardzo niewygodne pytanie i wskazać jedną dziewczynę, którą wyrzuciłabym przy najbliższej okazji. Padło na Ewelinę, której Hania zarzuciła izolowanie się od grupy. 

Hotel Paradise 6: Ostra Puszka Pandory cz. 3
Hotel Paradise 6: Ostra Puszka Pandory cz. 3

Z którą z dziewczyn Piotr mógłby jeszcze stworzyć parę? Chłopak zadeklarował, że nie chce zmieniać pary i jest mu bardzo dobrze z Szahirą, ale jego zdaniem z każdą dziewczyną mógłby tworzyć jakaś relacje. 

Oglądaj Hotel Paradise EXTRA w player.pl

Pozostałe wiadomości