40 kontra 20

40 kontra 20: Rekiny na Krecie

40 kontra 20

40 kontra 20: Lekcja windsurfingu

Jedni chodzą na randki, inni knują. Jaki jest nowy plan dziewczyn?

Odcinki EXTRA są dostępne na platformie Player!

Złap wiatr w żagle!

Bartek postanowił zaprosić na randkę Dalię, Kingę i Martę. Jak już mogliśmy zauważyć po poprzednich wyborach chłopaka, nie lubi monotonii i stawia na aktywne spędzanie czasu. Tym razem zabrał dziewczyny na lekcje windsurfingu. Jednym szło lepiej, drugim gorzej, ale żadna nie narzekała nudę!

Po pływaniu nie zabrakło czasu na odpoczynek i trochę plotek. Bartek był ciekawy, jak dziewczyny odbierają nową uczestniczkę - Agatę i czy jest ona według nich zagrożeniem. Mieszkanki glampingu przyznają, że nie znają się jeszcze dobrze z nową dziewczyną, jednak widzą chemię między nimi.

40 kontra 20: Rozmowa o Robercie podczas randki
40 kontra 20: Rozmowa o Robercie podczas randki

Pierwsza randka

Podczas pierwszej randki, zwykle nie znamy się jeszcze za dobrze z drugą osobą. Motylki w brzuchu i wiele pytań w głowie towarzyszą nam od początku do końca. Niektórzy wolą najpierw wziąć ślub, a później dopiero razem zamieszkać, za to Robert i Beata zdecydowali się na randevu dopiero po wspólnym mieszkaniu przez pewien czas.

Zanim randka jeszcze się zaczęła, już mogliśmy zaobserwować scenę niczym z "Kopciusza", w której mężczyzna założył i zapiął Beacie but. Robert zorganizował spotkanie ze swoją wybranką na tarasie. Jako prawdziwy gentleman nie zapomniał o kwiatku dla kobiety.

Uczestniczki po zauważeniu siedzącej na tarasie pary zorganizowały sobie same świetną zabawę. Jako, że ze względu na odległość nie słyszały Roberta i Beaty, postanowiły zgadywać i odgrywać sceny, które miały pokazywać, co w tym momencie działo się przy stoliku na tarasie.

40 kontra 20: Randka Roberta i Beaty
40 kontra 20: Randka Roberta i Beaty
40 kontra 20: Odtwarzanie randki Roberta i Beaty
40 kontra 20: Odtwarzanie randki Roberta i Beaty

Sport to zdrowie!

Nie od dziś wiadomo, że ruch jest ważny. Patrycja oczywiście o tym pamięta i postanowiła przypomnieć koleżankom nad basenem. Gdy jej koleżanki z glampingu wybrały się na randkę z Bartkiem, dziewczyna zdecydowała się poprowadzić zajęcia z aerobiku. Wraz ze swoim nowym przyjacielem prowadzili zajęcia dla par, które rozruszały trochę wszystkich.

Właściwie prawie wszystkich. W zabawie postanowiła nie brać udziału Asia, która powołała się na problemy skórne po spędzaniu czasu w basenie. Nie wszyscy jednak uwierzyli w jej słowa, a jedynie uznali, że brak jej chęci do spędzania z nimi aktywnie czasu.

40 kontra 20: Shark areobik
40 kontra 20: Shark areobik

Zobacz również:

40 kontra 20: Plotki Izy, Patrycji i Lindy
40 kontra 20: Plotki Izy, Patrycji i Lindy
Pozostałe wiadomości