Aktualności

40 kontra 20: Zaczynamy Ceremonię Chaosu!

Aktualności

40 kontra 20: Zaczynamy Ceremonię Chaosu!

Co wydarzy się podczas kolejnej Ceremonii Chaosu?

Szarmancki Tom jak zwykle dwoi się i troi, aby dopieścić otaczające go licznie kobiety. Jednak nieposkromiona natura bon vivanta zaczyna niektórym doskwierać. Zraniona Dżoana poprosi w pewnym momencie, by ten przestał nazywać ją „honey”. Czy czterdziestolatka z Kalifornii zamknie przed Tomem serce na zawsze? Tymczasem w pobliskiej kawiarence dojdzie do spotkania zwyciężczyni porannych zawodów z wybrankiem jej serca. To dobra okazja na ponowne rozpalenie lekko wygasłych uczuć.

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

Pozostałe wiadomości