Aktualności

40 kontra 20: "Twoje dziewczyny wpadły i zrobiły aferę!"

Aktualności

40 kontra 20: "Twoje dziewczyny wpadły i zrobiły aferę!"

Co wydarzyło się w 5. odcinku?

Pierwsza Ceremonia Chaosu wprowadzi dużo zamieszania. Poleją się łzy, padną pytania i tłumaczenia. Uczestniczki nie zapomniały, że Ceremonia to moment dla Panów, aby oczami kobiet spostrzegli to czego w ich dotąd nie widzieli. Czy słowa, które padły na Ceremonii zmienią postrzeganie Panów wobec ich faworytek? Dla złagodzenia sytuacji jeden z Panów zaprasza swoją grupę na randkę.

40 kontra 20: Do kogo trafi kolejna koperta?
40 kontra 20: Do kogo trafi kolejna koperta?

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: "Nie tłumacz się tutaj! Nie te słowa!"
40 kontra 20: "Nie tłumacz się tutaj! Nie te słowa!"
Pozostałe wiadomości