40 kontra 20: Ta Ceremonia Chaosu będzie zupełnie inna niż wszystkie!

40 kontra 20: Ta Ceremonia Chaosu będzie zupełnie inna niż wszystkie!

Tym razem to mężczyźni będą adresatami uwag dziewcząt. Po raz pierwszy zobaczymy czy pod wpływem stresu Tom i Tomek będą potrafili zachować pokerową twarz. Kto otrzyma więcej kopert? Ten chaos będzie trzeba jakoś ogarnąć.

Tomek na pierwszy ogień weźmie na rozmowę Kasię, która mocno stęskniła się za kontaktem z nim. Rozmowa zdecydowanie da mu do myślenia. Natalia zwierzy się Tomowi z pewnego pomysłu. Jedna z najwytrwalszych wojowniczek najwidoczniej rozważa kapitulację. Zwłaszcza, że Tom zabierze Amelo na randkę sam na sam. Amira, która zgodnie z zaleceniem swojego wybranka chyba nigdy się nie podda, będzie próbowała ponownie zagrać na uczuciach Toma. Może tym razem się uda?

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

Pozostałe wiadomości