Aktualności

40 kontra 20: Przed nami kolejny pojedynek!

Aktualności

40 kontra 20: Przed nami kolejny pojedynek!

Jakie niespodzianki czekają na nasze uczestniczki w 9. odcinku?

Mieszkańcy rezydencji uwielbiają gry i zabawy ruchowe. Także i dziś, podczas wieloetapowego pojedynku, zawodniczki dadzą z siebie wszystko. W końcu jest o co walczyć - zwyciężczyni otrzyma przywilej przetasowania mieszkanek pomiędzy strefami posiadłości. I faktycznie, na jedną dobę willa i glamp zamienią się z rezydentkami. Czy ta niewielka z pozoru zmiana okaże się prawdziwie nowym rozdaniem?

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Czas zdjąć maski! Poznajmy nową uczestniczkę!
40 kontra 20: Czas zdjąć maski! Poznajmy nową uczestniczkę!
Pozostałe wiadomości