Aktualności

40 kontra 20: Poznajcie Toma! Czym zaskoczy nas w programie?

Aktualności

40 kontra 20: Poznajcie naszych mężczyzn!

Tom to biznesmen, właściciel agencji nieruchomości specjalizującej się w luksusowych transakcjach. Zajmuje się również modelingiem. Bierze udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych w Polsce i na świecie. Pewny siebie, szarmancki, czarujący.

Na co dzień mieszka w Krakowie, ale to Włochy uważa za swoje miejscem na ziemi. Jego pasją są podróże, to dzięki odkrywaniu nowych miejsc czuje, że żyje. Sport i zdrowy styl życia towarzyszą mu od zawsze. Wierzy, że prawdziwa miłość jest jeszcze przed nim. Pociągają go kobiety ambitne, samodzielne i pełne naturalnego wdzięku.

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

Pozostałe wiadomości