Aktualności

40 kontra 20: Podczas ceremonii wyboru na tarasie pojawi się nieoczekiwany gość!

Aktualności

40 kontra 20: Podczas ceremonii wyboru na tarasie pojawi się nieoczekiwany gość!

Co wydarzyło się w 6. odcinku?

Nowa uczestniczka otrzyma propozycję, która dla pozostałych będzie trudna do zniesienia. Podczas ceremonii wyboru część uczestniczek zostanie przeniesiona do konkurencyjnych drużyn. Wśród zagrożonych odejściem znajdą się aż 4 mieszkanki rezydencji. Dwie z glampingu i dwie z willi. Jedna z nich ze wzruszeniem wyzna: „myślałam, że się zakocham i wyjadę stąd z mężem”.

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Tomek zabrał dziewczyny na randkę!
40 kontra 20: Tomek zabrał dziewczyny na randkę!
Pozostałe wiadomości