40 kontra 20: Panowie przygotowali tor przeszkód! 

40 kontra 20: Panowie przygotowali tor przeszkód!

O poranku zagrożone rywalki, dostaną dodatkowe koło ratunkowe w postaci zawodów!

Te, które zameldują się na mecie jako pierwsza i druga, będą mogły pójść na randkę z chłopakami i przedstawić ostateczne argumenty za pozostawieniem ich w programie. Gdzie jest haczyk? W konkurencji udział wezmą wszystkie uczestniczki. A zatem, czy to właśnie którejś z zagrożonych uda się wywalczyć randkę ostatniej szansy?

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Jak przekonać panów, że jednak nie warto ich skreślać?
40 kontra 20: Jak przekonać panów, że jednak nie warto ich skreślać?
Pozostałe wiadomości