Aktualności

40 kontra 20: Kim jest Tomek?

Aktualności

40 kontra 20: Kim jest Tomek?

Profesjonalnie zajmuje się modelingiem. Pracuje głównie za granicą dla światowych marek. Brał udział w wielu projektach, reklamach i sesjach zdjęciowych.

W 2018 roku zdobył tytuł Mistera Polski, co dało mu przepustkę do reprezentowania kraju w międzynarodowym konkursie Mister Supernational. Udało mu się tam stanąć na podium. Studiował logistykę. W wolnych chwilach uprawia sporty takie jak motocross i snowboard. Jest pewny siebie, zna swoją wartość i wie dokładnie co chce w życiu osiągnąć.

40 kontra 20: Tomasz

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

Pozostałe wiadomości