Aktualności

40 kontra 20: Izabela i Magda komentują zachowanie Toma!

Aktualności

40 kontra 20: Izabela i Magda komentują zachowanie Toma!

Zobaczcie, co wydarzyło się w 10. odcinku!

W kreteńskiej rezydencji niczym na olimpijskich igrzyskach - dzień bez zawodów, dniem straconym. Zgodnie z dzisiejszymi zasadami ta, która zwycięży turniej, będzie mogła porwać wybranego mężczyznę na małe sam-na-sam. Nic dziwnego, że zabawa szybko zamieni się w ostrą rywalizację, a jej wynik będzie dowodem na to, że w walce o miłość nie ma miękkiej gry. Szarmancki Tom jak zwykle dwoi się i troi, aby dopieścić otaczające go licznie kobiety. Jednak nieposkromiona natura bon vivanta zaczyna niektórym doskwierać.

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

Pozostałe wiadomości