40 kontra 20

40 kontra 20: Robert odrzucił Kingę! Czy Agata chce ją uratować?

40 kontra 20

Zbliżamy się do decydującego momentu! Finał już w poniedziałek i panowie mają coraz mniej czasu na podjęcie ostatecznej decyzji. Z kim związek będzie chciał budować po programie Robert? Na kogo postawi Bartek? Już niebawem wszystko będzie jasne.

Dłuższe odcinki czekają w playe.pl

Dzisiejszy odcinek przyniósł więcej pytań niż odpowiedzi. Bartek i Robert wysłali dziewczyny do SPA, ale nie wszystkie miały możliwość skorzystać z tego relaksu. Bartek postanowił, że w glampingu zostanie z nim Agata, a Robert wybrał towarzystwo Kingi. Dziewczyny zastanawiały się, co to może oznaczać… Kinga doszła do wniosku, że jej czas w programie dobiega końca. Nie zamierzała jednak poddać się bez walki i wykorzystała ten czas, żeby porozmawiać z Robertem.

Bartek również dużo uwagi poświęcił Agacie. Poruszyli bardzo intymne tematy. Kiedy po powrocie, Patrycja dowiedziała się o treści rozmów, nie była zadowolona. Nie obyło się bez pretensji, a tłumaczenia Bartka chyba na niewiele się zdały. Dzień nie przyniósł odpowiedzi, ale wszystko miało się wyjaśnić wieczorem.

Wybory panów

Bartek wybrał Pati. Jego przemowa wzruszyła wszystkich i sprawiła, że Pati wybaczyła mu dwuznaczną rozmowę z Agatą. Kolejną kobietą, którą zaprosił do siebie chłopak, była Iza. Tych dwoje łączy bardzo głęboka więź i są dla siebie wsparciem od samego początku.

Łzy Kingi

Robert zaprosił do siebie Beatę i Martę. Kinga i Agata wciąż czekały na informację, jaki czeka je los. Wszyscy byli w szoku, kiedy Robert oświadczył Kindze, że to koniec ich wspólnej historii. Dziewczyna nie umiała ukryć łez. Robert często powtarzał, że nie ufa Kindze, ale jego decyzja i tak była ogromnym zaskoczeniem.

Wtedy jednak wydarzyło się coś zaskakującego… Agata oznajmiła, że ma coś ważnego do przekazania. Czy jej słowa okażą się kluczowe dla finałowych rozstrzygnięć?

Wszystkiego dowiemy się już w poniedziałek!

Pozostałe wiadomości