40 kontra 20

40 kontra 20: Kilka słów za dużo

40 kontra 20

Romanse, plotki i krytyka. Co wydarzyło się na Krecie?

Randka z sesją

We dwoje najlepiej spędzać czas aktywnie. Jeśli jednak na randce będzie więcej osób, warto wykazać się niebywałą kreatywnością. Tą zasadą kierowali się Panowie, gdy zapraszali uczestniczki na wyjście. Bartek i Robert postanowili zabrać Kingę, Patrycję, Martę, Beatę, Asię i Izę na sesję fotograficzną! Jak Panie poradziły sobie przed obiektywem?

40 kontra 20: Randka z sesją zdjęciową
40 kontra 20: Randka z sesją zdjęciową

Zbieranie informacji

Agata, jako nowa uczestniczka, postanowiła skorzystać z okazji i dowiedzieć się jak najwięcej o faworytkach Bartka i Roberta. W rozmowie z Kamilą, Dalią i Lindą próbowała zdobyć informacje o pozytywnych oraz negatywnych cechach Kingi i Patrycji. Czy zdobyta wiedza pomoże jej podbić serce któregoś z Panów?

Nowy spisek?

Wygrywa ten, kto ma informację. W tym przypadku miała ją Linda. W rozmowie z Agatą dowiedziała się, że nowa uczestniczka często randkowała. Tego samego dnia kobieta postanowiła wyjawić zwierzenie nowej Kochankowi. Robert był bardzo zaskoczony. "Nie jest aniołkiem. Co do niej, to ja muszę troszeczkę popatrzeć na nią" - powiedział Robert. Czy informacja ta wpłynie na jego stosunek do Agaty?

40 kontra 20: Linda opowiada Robertowi o Agacie
40 kontra 20: Linda opowiada Robertowi o Agacie

Ceremonia Chaosu

Nadszedł czas kolejnej Ceremonii Chaosu. Różniła się ona jednak znacząco od poprzednich. Tego wieczoru uczestniczki nie przebierały w słowach. Dalia otrzymała najwięcej kartek i została surowo skrytykowana przez Patrycję. Wieczór nie był przyjemny również dla Asi, która zdobyła trzy koperty. Kinga i Patrycja otrzymały po jednej. Czy dzisiejsza Ceremonia przekreśli niektóre relacje uczestniczek?

Kryzys w miłości?

Nie od dziś wiadomo, że Patrycja i Bartek mają się ku sobie. Dwudziestka ma jednak pewne obawy co do szczerości uczuć mężczyzny. Jest świadoma, że podobne słowa wcześniej wypowiadał do poprzednich ulubienic. Patrycja nie ukrywa swoich emocji i mówi wprost o swojej niepewności Bartkowi. "Czym ja sobie na to zasłużyłem?" - zareagował uczestnik. Czy uda mu się zdobyć zaufanie Patrycji?

40 kontra 20: Patrycja nie jest pewna uczuć Bartka
40 kontra 20: Patrycja nie jest pewna uczuć Bartka

Zobacz również:

40 kontra 20: Agata Nowa
40 kontra 20: Agata Nowa

Oglądajcie program od poniedziałku do piątku o 20:00 w TVN7.

Odcinki EXTRA są dostępne na platformie Player!

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

Pozostałe wiadomości