40 kontra 20

40 kontra 20: Nowa uczestniczka dołącza do grupy! Poznajcie Karolinę!

40 kontra 20

40 kontra 20: Poznajcie Karolinę!

Już w 3. odcinku do programu dołącza Karolina! Jaka była reakcja pozostałych uczestniczek na jej przybycie?

40 kontra 20: KAROLINA

WIEK: 37

ŻUKOWO, koło Trójmiasta

Od czternastu lat mieszka za granicą i świetnie sobie radzi na obczyźnie. W Anglii na własny salon piękności. Uwielbia podróżować oraz spędzać aktywnie czas. Bardzo wrażliwa a jednocześnie ambitna i samodzielna. Dzięki swojej pracowitości i determinacji realizuje marzenia. Bardzo chciałaby założyć rodzinę i ma nadzieje, że pozna w końcu odpowiedniego mężczyznę. Szuka partnera, który marzyłby o tym samym, a oprócz tego miałby podobne do niej cechy charakteru – lojalność, przedsiębiorczość i otwartość na ludzi.

40 kontra 20: Karolina

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Karolina
Pozostałe wiadomości