40 kontra 20

40 kontra 20: Ostra krytyka i spory. Co wydarzyło się podczas Ceremonii Chaosu?

40 kontra 20

Ten wieczór zostanie na długo w pamięci uczestników. Jaką krytykę usłyszały uczestniczki podczas Ceremonii Chaosu?

Ceremonie Chaosu są jednymi z trudniejszych momentów związanych z pobytem na Krecie. Uczestniczki muszą szczerze wyrazić opinię na temat wybranej rywalki. Dla Roberta i Bartka jest to szansa na poznanie relacji Pań i zobaczenie, w jaki sposób komunikują się one ze sobą.

Dzisiejsza Ceremonia była inna niż wszystkie. Dalia, która od niedawna walczy o miłość w greckiej posiadłości, otrzymała najwięcej kopert. Kobiety oskarżyły ją o wypowiadanie nieprzemyślanych słów. Ostrą krytykę zafundowała Dwudziestce Patrycja. "Nie używa mózgu" - zapisała faworytka Bartka na kopercie przeznaczonej dla Dalii.

Wieczór nie był łaskawy dla Asi, która uzyskała trzy koperty. Czterdziestka usłyszała, że nie jest szczera z Kingą. Swoje trzy grosze dołożyła też Agata, która uznała, że mają różne poglądy. Beata uznała, że Asia zbyt bardzo przejmuje się opinią innych.

Kolejna krytyka spadła na Patrycję i Kingę. Panie dostały po jednej kopercie. Czy Ceremonia Chaosu przekreśli niektóre relacje i wpłynie na uczucia Panów?

40 kontra 20: Ceremonia Chaosu cz. 3
40 kontra 20: Ceremonia Chaosu cz. 3

Zobacz również:

40 kontra 20: Robert uczy dziewczyny tańczyć tango
40 kontra 20: Robert uczy dziewczyny tańczyć tango

Oglądajcie program od poniedziałku do piątku o 20:00 w TVN7.

Odcinki EXTRA są dostępne na platformie Player!

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

Pozostałe wiadomości